Çocuklar için Giyim Güvenliği

0

Giysiler günlük yaşamlarımızın önemli bir parçasıdır. Bizi sıcak tutar ve bizi hava koşullarından korur. Şaşırtıcı görünebilir, ancak kıyafetler çocuklar için tehlikeli olabilir. Hatta bazı özellikle de ucuz çocuk giyim mağazaları reyonlarından satın almış ürünlere dahi çok güvenmemeniz gerekir.

Çocuk Giysileri için Tehlikeleri İzleyin

Özellikle 3 yaş öncesi bir çocuk için olası tehlikeler çoktur. Örneğin, bir başlık püskülü veya sarkan bir aksesuar, çitler veya araba veya otobüs kapılarında sıkışabilir. Kıyafetlerindeki gevşek düğmeleri, çorap ipleri veya patik bağlarını ağzına alıp boğulabilir. Kıyafetleri kolay alevlenip tutuşursa çok canı yanabilir. Yaygın olarak çocuk giyim mağazaları, bebekler ve çocuklar için sattıkları giyecek çeşitleri konusunda çok dikkatli davranıyor olsa da, bazen tehlikeli maddelere engel olmak zordur.

Çocuklarınızı Giysi Tehlikelerinden Korumak için Yapabileceğiniz Şeyler

Küçük çocuğunuzun giysilerini gevşek düğmeler, çıkarılabilecek fermuar başlıkları ve koparılacak veya çekilebilecek aplike veya süslemeler ile eşyaları yakalayabilecek uzun ipleri olup olmadığına bakın. Özellikle çocuk giyim mağazaları alıverişlerinizde bebek giysileri için yüksek güvenlik standartlarına uyulup uyulmadığını kontrol edin.

Çocuk kıyafetleri söz konusuysa En güvenilir yol, bilinen, güvenilir mağazalardan alışveriş yapmaktır. İyi bir tavsiye isterseniz http://www.wonderkids.com/ online alışveriş adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Wonderkids online çocuk giyim mağazası, 0-24 ay bebek kıyafetleri, 2 yaştan 12 yaşa kadar erkek çocuk kıyafetleri, kız çocuk elbiseleri ve bir çocuğun ihtiyacı olabilecek her türlü giyim eşyasını bulabileceğiniz en güvenilir adreslerden biridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here