Elektrik Malzemelerinde Kalite

0

Günümüzde doğru elektrik malzemesini alabilmek ve seçebilmek her zamankinden daha önemli bir hale gelmiştir. Farklı firmaların farklı iskontoları, hızlı ve güvenilir teslimat artık olmazsa olmaz koşullar haline gelmiştir. Bugün birçok markanın birçok ürüne çok kısa bir sürede en uygun fiyata ulaşmaya çalışıyoruz. Özellikle elektrik taahhüt tarafında, daha fazla önemli olan bu durum, kalite çoğu zaman göz ardı edilerek gerçekleşmektedir.

Elmark Plus olarak, birçok firmanın ürünlerini sizlere en uygun şekilde sağlıyoruz. ABB, Siemens, Schnedier, WAGO, Klemsan, gibi yerli ve yabancı birçok firmanın ürünleri doğrudan satın alabilmemiz sayesinde sizlere çok daha ucuz bir şekilde sağlıyoruz. Bir ikincisi, sadece Türkiye’den değil, İran, Azerbaycan, Irak gibi Ortadoğu ülkelerinden de mal ihracatı ve ithalatı yapabiliyoruz. Bu sayede toplu olarak aldığımız birçok ürünü ülke gözetmeden en uygun şekilde alıyoruz. Elektrik malzemelerinde en önemli unsurları global bir ağ kurarak, nakliye masraflarımızı azaltıyoruz. Röle, güç kaynağı, klemens, kablo, el aleti, PLC ve otomasyon ürünlerini hızlı bir şekilde tedarik edebilirsiniz.

Bir diğer önemli farkımız, ikinci el otomasyon ürünlerini sizlere sağlamamız. Günümüzde ikinci el ürünleri veya üretimden kaldırılmış ürünleri bulmak zorlaşıyor. Bu yüzden sizlere, S5 siemens PLC gibi ürünleri en geniş stok farklı ile sağlıyoruz. Yine birçok markanın Allen Bradley, Mitsubishi, WAGO, Beckhoff gibi birçok Alman markasının ikinci el interface otomasyon ürünlerini satın alabilirsiniz.

 

  • İkinci El PLC
  • Röle ve güç kaynağı
  • HMI Panel
  • AC Sürücü
  • Güneş paneli
  • Robot ve CNC tezgahı

Elmark

http://elmarkplus.com.tr/toptan-elektrik-malzemeleri/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here