Erkek Gibi Erkeklere YEŞİL Farkıyla Harley Davidson Botları

0

Dünyaca ünlü olan, motorlarıyla ön plana çıkan ve botlarıyla da oldukça meşhur olan Harley Davidson, YEŞİL bünyesinde tamamen orijinal yapıda ülkemizde üretimleri sağlanıyor. YEŞİL, 1948 temeline dayalı bir kuruluşa sahiptir ve Harley Davidson markası dışında, pek çok farklı yabancı marka ayakkabılarında üretimlerini yapmaktadır. Bu üretimleri tamamen lisans altında verilen yetki ile yapmakta ve kaliteyi en ön planda baz alarak gerçekleştirmekte olduğunu da söylemek mümkündür.

Kemerli modellerden, özel Harley Davidson logosunun uzun çizmelerde kanat şeklinde yer alan ibaresine ve ince modellerden kalın gövdeli botlara kadar pek çok seçenek bulunmaktadır. Harley davidson bot erkek modellerinde pek çok isim bulunur. Eğer mağazalara gittiğinizde doğrudan beğendiğiniz bir modeli söylerseniz size orada yer alan satış temsilcisi dilediğiniz modeldeki botu ya da çizmeyi çıkaracaktır.

Sipariş Olanakları, Mağazalar ve Güvenli Ödemeler

YEŞİL Kundura, uluslararası alana hitap eden bir markadır. Yabancı marka ayakkabıların üretimlerini ülkemizde yapmakta ve ihracat konusunda da büyük bir atılıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. İlk ayakkabı merkezler zinciri, ilk askeri bot üretimleri ve ihracatları ve yine birçok ilk YEŞİL tarafından yapılmaktadır.

Tamamen kaliteli, birebir ve orijinal olarak geçen Harley erkek botlarını mağazalardan satın alabilir ya da internet üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Her bir sipariş olanağı kredi kartı ile güvenli ödeme ile yapılabilmektedir. Dileyenler kapıda ödeme seçeneğini de kullanabilirler. Taksit imkanı da internet üzerinden yapacağınız ya da mağazalara gittiğinizde direkt olarak yararlanabileceğiniz imkanlar arasındadır. Ayrıca tüm Türkiye’ye sipariş verme olanağının da olduğunu söylemek mümkündür.

Zak modeli, Dean modeli, Oak Crest modeli, Halep modelleri, Clemente ve Vega modelleri dahil birçok bot ve çizmeler yer alır. Renkleri belirleyerek, seçim olanaklarınızı filtreleyerek, kendi tarınıza uygun bir bot alımı yapabilirsiniz. Eğer dayanıklı bot ya da çizme arıyorsanız, YEŞİL’in mağazalarına size en yakın adreste olanına gidebilir ya da online sipariş olanaklarından yararlanabilirsiniz. İade imkanı bulunmaktadır. Kargolatılan siparişin takibi de yine sitenin bünyesinde mümkün olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here