Farklı Renk ve Ebatlarda Top Havuzları

0

Çocuklar için üretilen ürünlerde renk ve ebatlar büyük önem taşırken top havuzu modellerinde de bu ayrıntılara dikkat ediliyor.

Top havuzları, son dönemde çocukların en fazla eğlendiği oyun alanları olurken son derece güvenli bir biçimde kullanılabiliyor. Çocukların sıkılmadan uzun süreler zaman top havuzlarında zaman geçirebiliyor oluşu, çocukların da geldiği işletmelerin tamamında bu havuzların kullanımını sağlıyor. Genel olarak alışveriş merkezleri, restoranlar, kafeler ve buna benzer kamuya açık alanlarda çocukların ilgisini çeken top havuzu modelleri kullanılıyor. Bu modellerin işlevi kadar rengi ve ebatları da büyük önem taşıyor. Özellikle farklı bir sektörde hizmet veren işletmeler yalnızca çocuklar için bu ürünü satın alacakken yerlerini en iyi şekilde değerlendirmek istiyorlar.

Top Havuzlarındaki Renk ve Ebat Seçenekleri

Hem anaokullarında hem de farklı sektörde hizmet veren restoran ya da kafe gibi işletmelerde top havuzu satın alırken ebat, en önemli etmeni oluşturuyor. Bir işletmenin alanı ne kadar büyük olursa olsun işletme sahibi bu alanı en iyi biçimde kullanmak istiyor. Bu sebeple de top havuzlarının siparişi verilirken de çocuklar için ayrılan alanların en iyi şekilde kullanılıyor olması gerekiyor. Minyatür top havuzları, kare şeklinde imal edilirken genelde her bir kenarı 2 metre uzunluğunda olan modeller seçiliyor. Ancak bu ebatları işletmeler istedikleri şekilde değiştirerek kendilerine özel uzunlukları talep edebiliyorlar.

Ebat konusunda gerekli adımları atan ve sonrasında işletmeleri için en uygun top havuzlarını bulan kişiler bunun ardından renk konusuna karar veriyorlar. Anaokullarında genel olarak hakim bir renk seçilirken bu renge uygun bir modelin kullanılması gerekiyor. Buna ek olarak diğer işletmelerde de uygulanan temanın en az birkaç adet hakim rengi bulunuyor. Bu durumlar, top havuzlarının seçiminde rengin çok büyük önem arz etmesini sağlıyor. İşletmeler, o anda mekânda bulunan kişilerin göz zevklerini bozmayacak, işletmenin ortamına zarar vermeyecek ancak bir yandan da çocukların hoşuna gidecek renkleri seçiyor. Bunun için de top havuzu siparişlerinin özel olarak verilmesi gerekli oluyor.

Özel Renk ve Ebat Seçimiyle Top Havuzu Siparişi

Dış ülkelerden ithal edilen top havuzlarının ebatları belirli oluyor ve hiçbir şekilde değiştirilemiyor. Bazı işletmelerin aradıkları ebatlar ile çok öncesinden üretilmiş olan top havuzlarının ebadı uyum sağlayabilirken bu işletmeler rahatlıkla hazır ürünleri satın alabiliyor. Ancak genel olarak bu durum geçerli olmazken işletmeler Fomtoys gibi ülkemizde üretim yapan ve üretimden halka satış gerçekleştiren yerel firmalara yöneliyorlar. Fomtoys firması ile iletişime geçen işletmeler, kendi mekânları için en uygun ebatları ve renkleri firmaya aktararak siparişlerini tamamlıyorlar. Tamamlanan siparişler için hemen üretime başlanırken olabilecek en kısa sürede işletmelere top havuzları teslim ediliyor. Böylece ihtiyaç duyulan havuzlar en iyi şekilde üretilmiş ve teslimatı yapılmış oluyor.

Daha detaylı bilgi almak için http://www.fomtoys.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here