Hastanede 22 kilo veren sahibini tanıyamayan köpek

0

Hastanede yatan sahibinin 22 kilo vermesinin ardından ilk önce tanıyamayan şirin köpek, sahibini koklayınca tanır ve bu enfes görüntü ortaya çıkar…

Willie adında bir köpek, geçtiğimiz yıl Shane Godfrey adlı bir hayvanseverin mahallesine terk edildi.

Godfrey, bu küçük köpeği sahiplendi ve uzun süre beraber yaşadılar. Willie ve Shane artık hiç ayrılmayacak bir ikili olur.

Ancak geçtiğimiz aylarda Shane’in rahatlığı ciddi boyutlara ulaşınca hastaneye kaldırılır ve şirin köpek Willie, Shane’i sonsuza dek kaybettiğini düşünür.

Çünkü Shane hastaneden tekrar eve döndüğünde adeta bambaşka biri olarak köpeğinin karşısına çıkmıştı.

Şubat ayının ortasında ağır bir grip geçiren Shane’nin bağışıklığı bozulur ve böbrek yetmezliği teşhisi konur. Yaklaşık 5 hafta hastanede tedavi gören Shane, 5. haftanın sonunda tam 22 kilo verir.

Shane hastanedeyken köpeğe kız kardeşi bakar. Ama tabii ki kimse ona Shane’in nerede olduğunu açıklayamıyordu. Üzülen köpek bir süre sonra Shane’in hiçbir zaman gelmeyeceğini düşünmeye başlamış ve depresyona girmişti.

Ta ki Shane tekrar gelene kadar. Ama işin ilginç kısmı da burada başlıyor. Shane tam 22 kilo verdiği için köpek önce onu yeni dış görünümünden dolayı tanıyamadı.

Onu bir yabancı sanıp havladı. Ancak onu kokladığında her şey değişti ve şirin Willie’nin sahibine tekrar kavuşma sevinci amatör kamera tarafından saniye saniye görüntülendi.

Bu inanılmaz görüntüye şahit olmak da en az yaşamak kadar mutluluk verici.

https://www.youtube.com/watch?v=d58vl0swOrM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here