Ana SayfaHaberlerTüm HaberlerHastanede 22 kilo veren...

Hastanede 22 kilo veren sahibini tanıyamayan köpek

Hastanede yatan sahibinin 22 kilo vermesinin ardından ilk önce tanıyamayan şirin köpek, sahibini koklayınca tanır ve bu enfes görüntü ortaya çıkar…

Willie adında bir köpek, geçtiğimiz yıl Shane Godfrey adlı bir hayvanseverin mahallesine terk edildi.

Godfrey, bu küçük köpeği sahiplendi ve uzun süre beraber yaşadılar. Willie ve Shane artık hiç ayrılmayacak bir ikili olur.

Sahibini tanımayan köpek

Ancak geçtiğimiz aylarda Shane’in rahatlığı ciddi boyutlara ulaşınca hastaneye kaldırılır ve şirin köpek Willie, Shane’i sonsuza dek kaybettiğini düşünür.

Çünkü Shane hastaneden tekrar eve döndüğünde adeta bambaşka biri olarak köpeğinin karşısına çıkmıştı.

Şubat ayının ortasında ağır bir grip geçiren Shane’nin bağışıklığı bozulur ve böbrek yetmezliği teşhisi konur. Yaklaşık 5 hafta hastanede tedavi gören Shane, 5. haftanın sonunda tam 22 kilo verir.

Shane hastanedeyken köpeğe kız kardeşi bakar. Ama tabii ki kimse ona Shane’in nerede olduğunu açıklayamıyordu. Üzülen köpek bir süre sonra Shane’in hiçbir zaman gelmeyeceğini düşünmeye başlamış ve depresyona girmişti.

Ta ki Shane tekrar gelene kadar. Ama işin ilginç kısmı da burada başlıyor. Shane tam 22 kilo verdiği için köpek önce onu yeni dış görünümünden dolayı tanıyamadı.

Onu bir yabancı sanıp havladı. Ancak onu kokladığında her şey değişti ve şirin Willie’nin sahibine tekrar kavuşma sevinci amatör kamera tarafından saniye saniye görüntülendi.

Bu inanılmaz görüntüye şahit olmak da en az yaşamak kadar mutluluk verici.

https://www.youtube.com/watch?v=d58vl0swOrM

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

2014 yılının en iyi 57 fotoğrafı

Routers'ın seçimiyle dünyanın en iyi 2014 fotoğrafları. Fotoğrafların arasında iki tane...

Avrupa Yakası ve Yalan Dünya dizilerinin karakterleri hangi partiye oy verdi

Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi dizilere imza atan senarist ve...

Başını alıp gitmek isteyenlere 12 ülke ve kabul şartları

Usta şair Özdemir Asaf bir şiirinde şöyle diyor: "Kolay mıdır bir...

Marion Fayolle’un 8 illüstrasyonuyla seksle ilgili ‘dile yerleşmiş klişeler’

Fayolle, Les Coquins adlı çalışmasında insanların kafasında oluşan seksle ilgili klişeleri...

Tartışı-Yorum

Slavoj Zizek: Türkiye’nin bir devlet olması devletin işlediği suçları aklamaz

Dünyaca ünlü filozof Slavoj Zizek, Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın'ın “PKK'nın Marksist-Leninist bir terör örgütü olması, işlediği suçları aklamaz” sözlerine yanıt verdi. Zizek yanıtında "Evet, Türkiye’nin bir devlet olduğu gerçeği de Türk devletinin işlediği suçları aklamaz" ifadelerine yer verdi.İbrahim Kalın'ın Aljazeera'da yayınlanan "Zizek, Türkiye ve entelektüel ciddiyetsizlik" adlı makalesine cevap...

Şiddete Davet

Rıza Yalçın Koçak Tamam, ölümün dondurucu ayazını buz kesme tehlikesine rağmen düşürmeyelim dilimizden. Kan kokusunun karşısına dikiverelim baharın buğusunu. Envai çeşit çiçekten, yağmuru çekiverince içine buram buram eden topraktan ilham aldığımız hikâyelerle çevreleyelim etrafı. Göz bebeklerimize gelip konan yaşları hesapsızca salıverelim yaşamın göbeğine, çağlayan misali. Tamam, yaşamdan yana...

Ankara’nın Gayrimenkul Fiyat Artışında 1.İlçesi…

Tolga Yumrukaya / Satış Reçeteleri-1 Emlak sektörü, 2015’te hem değer artışı hem satışlardaki canlılık açısından parlak bir yarıyılı geride bıraktı. Yapı ruhsatı verilerinin gerilemesi de arzın yavaşlayarak eldeki konut stokunun azalmasını dengeli sağlam bir piyasanın oluşmasını sağlayabilir. REIDIN.com’un verileriyle hazırlanan ‘Emlak Raporu’ Ankara’nın yıldızı olarak yüzde 18.3’le Sincan’ı birinci...