Ana SayfaHaberlerKamara Hazır Ofis Fiyatları

Kamara Hazır Ofis Fiyatları

Kamara Hazır ofis geleneksel ofis anlayışını geride bırakan ve yeni nesil ofis sistemleri ile insanların karşına çıkan markadır.

Hazır Ofis Ne İşe Yarar?

Maddi kaygı yaşayan girişimci veya kurumsal firmalara destek sağlayan bir yapıdır. Maddi anlamda bütçesini avantajlı bir hale dönüştürmek isteyen insanların tercihi hazır ofis sistemidir. Bazı fatura giderleri bu ofis aracılığı ile karşılanarak iş sahibi rahat eder. İnternet, su, elektrik, telefon gibi giderleri hazır ofisin karşıladığı ifade edilmektedir. Bu tür zaman alan ve maddi olarak kişinin bütçesini zarara uğratan faturalardan rahatsız olan iş sahipleri hazır ofisin sunduğu fırsatlardan yararlanabilir.

Hazır ofis sadece maddi avantajıyla değil tasarımı ile de dikkat çeken ofis tarzları arasında yer alır. Görsel olarak şık bir anlayışa ait olan ofis, müşterilerin kalitesine uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Ofisin içinde gerekli olan ekipmanların tamamı vardır. Fakat iş sahibi tercih ederse kendi eşyalarının da ofise yerleştirebilir. Bunun yanı sıra beğenilmeyen eşyalar iş sahibi tarafından dışarı çıkarılabilmektedir.

Firmaların neredeyse tamamı sekterlik ve temizlik süreçleri ile uğraşarak zaman kaybetmek istememektedirler. Tam da bu noktada kendi varlığını gösteren hazır ofis sistemi bu tip sorumlulukları iş sahibine yansıtmadan yerine getirmektedir. Zaman kaybına neden olan ıvır zıvır işlerin iş sahibinin hayatından çıkarılması ile motivasyon ve odaklanma faktörleri iki katı artmaktadır. Hali hazırdaki şirketini daha da büyük hale getirmek isteyen çalışanlar hiç düşünmeden bu ofisten yararlanabilmektedir.

Yeni Nesil Sanal Ofis Hizmeti

Yeni nesil ofis hizmeti olarak gösterilen sanal ofis günümüz şartlarında geleneksel bir ofisle kıyaslandığı zaman avantajlı hale geçmektedir. Geleneksel bir ofisin devamlılığı için harcanan para sanal ofise harcanan paradan daha fazladır. Sistem ekonomik fırsatları beraberinde getirdiği gibi süreçte yer alan sorumlulukları da üstüne almaktadır. Bu sorumluluklar arasında müşterilerin çağrılarının cevaplanması, kargoların alınması ve zamanında teslim edilmesi yer almaktadır.

Sanal ofis isminden dolayı kişilere süreç olarak yanıltıcı gelebilir. Fakat bu ofis sistemi resmi adres desteği vermektedir. Resmi adres desteği veren sistem içinde müşteriler elit bir alanda karşılanır. Bu sayede müşterilerin gözündeki güvenilir imaj daha üst bir noktaya taşınır. Ufak tefek zaman alan işlerin sistem aracılığı ile halledilmesi kişinin iş sürecine büyük oranlarda avantajlar sağlamaktadır. Hem konsantrasyon artar hem de iş kalitesi yükselir.

Şirketi resmi olarak kurmak için tebligat adresi alınır. Resmi adres gösteren sanal ofis hizmeti sayesinde şirket kurma süreci çok kolay bir şekilde atlatılmaktadır. Yasal adresin gösterilmesi için sanal ofis hizmetini veren markayla sözleşme yapılır. Kurulumun gerçekleşmesi adına vergi memuru adresi teyit eder. Firmaya ziyaret yapan vergi memurunu sanal ofisin çalışanları karşılayarak iş sahibine haber vermektedirler. İş sahibi haberdar edildikten sonra ise imza atılır ve kurulum gerçekleşir. Vergi yoklamasından sonra şirketin kurulmuş olması gerekir.

Sanal ofis ve hazır ofis hizmetleriyle gündeme oturan Kamara firması son yılların en çok yeni nesil ofis hizmeti talep edilen markalarındandır. Firmadan memnun kalan kullanıcılar şirket kurulum sürecini hızlı bir şekilde tamamlamakta ve tatmin edici bir hizmet almaktadır. İş sürecinin kaliteli bir biçimde devam etmesi için güvenilir bir firma ile çalışmak çok önemlidir. Firmanın tatmin edici hizmet ve müşteri memnuniyeti haricinde fiyat seçenekleri de oldukça avantajlıdır. Fiyatların kabataslak 89 TL’den başladığı söylenebilir. Fiyat seçeneklerini incelemek, hizmetin detaylarına göz atmak ve firmanın avantajlarından haberdar olmak için marka ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Rus Fotoğrafçıdan bebek bekleyen çiftler!

Rus fotoğrafçı Jana Romanova, bir kaç yıl önce arkadaşlarının bebek beklemesi...

20 sözüyle devrimci bir lider: Fidel Castro

Geçtiğimiz yüzyıla damgasını vuran olaylardan Küba Devrimi’nin önderi Fidel Castro 25...

Dünya liderlerinin maaşları

CNNMoney sitesi, dünyanın önde gelen liderlerinin maaşlarını açıkladı. Dünya liderlerinin aldıkları...

Mutlaka izlemeniz gereken En iyi 20 özgürlük filmi

En iyi özgürlük filmleri demişken Jean Cocteau'nun şu sözünü hatırlatmadan geçmemek...

Tartışı-Yorum

Ümit Kıvanç yazdı “Savaştan buraya insanlık macerası”

Ümit Kıvanç Radikal'in bugünkü köşesinde "Savaştan buraya insanlık macerası" başlıklı bir yazı kaleme aldı. Ümit Kıvanç'ın bugünkü yazısı:Belki de bir kısmı eşimiz dostumuz ahbabımız arkadaşımız olan yeni milletvekilleri hepimiz adına...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü mü, Dünya Emekçi Kadınlar Günü Mü?

Bu yazıda, 8 Mart'ı niçin emekçi kadınların mücadele günü olarak ele aldığımızı ayrıntılı bir şekilde irdelemeye çalışacağız.   Ama ilk önce, tüm dünyada ezilen, sömürülen kadınlarımıza ithaf edilen 8 Martımızda, bizleri...

Evrim Alataş: Nevroz, Nevruz ve Newroz

12 Nisan 2010’da aramızdan ayrılan yazar, gazeteci, eleştirmen, insan hakları savunucusu gibi hak edilmiş birçok sıfatın sahibi Evrim Alataş’ın Mayoz Bölünme Hikayeleri adlı eserinden bir pasajla Newroz bir bakalım. Evrim...