escort kuşadası

28.7 C
İstanbul
Cumartesi, Temmuz 31, 2021

Kobanili çocuklar için bayram kampanyası
Kobanili çocuklar için Yaşam Aktivistleri öncülüğünde başlatılan kampanya kapsamında Ankara’da giyim malzemesi ve oyuncak toplanıyor.

Kobani‘de yaşanan savaşın ardından yakınlarını kaybeden ve en büyük mağduriyeti yaşayan çocuklar için, Yaşam Aktivistleri öncülüğünde oyuncak toplanıyor. İstanbul merkezli Yaşam Aktivistleri‘nin başlattığı kampanya kapsamında Ankara Konur Sokak‘ta stand açıldı. Açılan standta Kobanili çocuklar için oyuncak ve giyim eşyası toplanıyor. Kampanya ile ilgili bilgiler ve katılımlar Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde #BirÇocukBinKahkaha ve #YaşamAktivistleri taglarıyla da sağlanabiliyor.

kobanili çocuklar için yardım kampanyası

Taraftar gruplarından destek

Yaşam Aktivistleri‘nin kampanyasına Galatasaray Tek Yumruk ve Fenerbahçe Taşra taraftar grupları da destek veriyor. Galatasaray Tek Yumruk taraftar grubu üyesi Uğur Altan Presshaber.com’a yaptığı açıklamada Bayram öncesi Kobanili çocuklara yardım ulaştırmak için böyle bir etkinlik içinde yer aldıklarını belirterek, standlarının 5 Temmuz‘a kadar Konur Sokak’ta yardım toplamaya devam edeceğini söyledi.

kobani1

 

Kampanyaya yoğun ilgi

Kampanyaya ilginin yoğun olduğunu belirten Altan, 5 gündür kampanyanın başlatılmasına rağmen0-7 yaş arası ihtiyaçların tamamlandığını, şuan için 7-10 yaş arası yardımları kabul ettiklerin ekledi. Yardımları doğrudan bir tırla Kobani’ye götürmek istediklerini söyleyen Altan, “Çalışanlar standımıza uğrayamasa bile bize haber vermeleri durumunda gidip adresten yardımları alıyoruz.” dedi. (PressHaber.com / Mustafa Ergün)


Son Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlantıda Kal

10,177BeğenenlerBeğen
1,083TakipçilerTakip Et
276AboneAbone Ol

Popüler Listeler