Ana SayfaDerlemelerKültür Tuğlası Nasıl İmal...

Kültür Tuğlası Nasıl İmal Edilir?

Eski kullanılmış olan doğal taşların silikonlu kaplarda çimento kum ve çeşitli renk pigmentleri ile üretilmektedir.  Elde edilen karışımlar kurutma işlemine gönderilerek doğal taş görünümünde dekoratif taşlar elde edilmektedir. Doğal taşın aynısı gibi görünen kültür tuğlaları içerik olarak doğal taştan ayrılmaktadır. Ancak buna rağmen sağlamlığı ve uzun ömürlü olması sebebiyle dekorasyonda ve mimari pek çok alanda sıkça tercih edilmektedir.

Dekoratif ve estetik görünümü bunun en önemli tercih sebebidir. Hemen hemen kişinin istek ve arzusuna göre belirlenebilen Rengi de kullanılacak olduğu alana uyum sağlamasından dolayı bu tür taşlar sıkça dekorasyonda dünden bugüne kullanılmakta olup gelecekte de uzun süre kullanılacağı benzemektedir. Arkhestone sitesini hem kültür taşı modelleri için hem de detaylarını öğrenmek için ziyaret edebilirsiniz.

Kültür Tuğlası Her Alanda Kullanılabilir Mi?

Kültür tuğlası modelleri arasında uygun tercihler yapılması doğrultusunda hemen her alanda kullanımı mümkündür. İç ve dış mekânlar olmak üzere sıkça tercih edilen bu ürün oldukça revaçta bir yapı taşı halindedir.

Kültür Tuğlası Fiyatları

Kültür tuğlası fiyatları genel olarak satıcı firmanın fiyat politikasına göre belirlenmektedir. Kültür tuğlası fiyatları ötesinde kullanılacak olan kültür tuğlasının 1. sınıf kalitede imal edilmiş olması gerekmektedir. Tamamen bir dekor ürünü olduğu için dekorasyonu en güzel şekilde tamamlamak adına başrolde oynayacak olan kültür taşlarının kalitesi de görünümü kadar önemlidir.

Kültür tuğlası modelleri pek çok alana hitap edebilecek geniş bir yelpazeye sahip olmakla beraber Arkhestone sitesi üzerinden gerekli bilgileri ve temini gerçekleştirilebilirsiniz.

Arkhestone sitesi üzerinden doğal tuğla hakkında bizimle iletişime geçmek için 3004 cd. No: 109/B Ataşehir / İstanbul adresini kullanabilir.  Ya da 0 216 3 244 244 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.arkhestone.com/kultur-tuglasi/

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

William Harrison’un inanılmaz karakalem çalışmaları!

Chicago banliyölerinde büyüyen William Harrison, Illinois Üniversitesi'nde sanat eğitimi aldı yıllar...

En iyi 18 felsefi film!

Sinematopya'nın derlediği en iyi 18 felsefi filmi sizlere sunmak istedik.   1. Rope...

Ahmet Kaya albümlerinden alternatif bir siyasi tarih

Halk ozanı Ahmet Kaya, 16 yıl önce aramızdan ayrıldı. Adıyaman'a bağlı Çelikhan'da,...

Tartışı-Yorum

İsmail Beşikçi Aziz Sancar’ı Nelson Mandela’yla eleştirdi

Sosyolog İsmail Beşikçi, bu yılın kimya dalında Nobel Ödülü'nü alan Prof. Dr. Aziz Sancar ile ilgili bir yazı kaleme aldı. Aziz Sancar'ı Nelson Mandela ile karşılaştıran İsmail Beşikçi yazısında, "Bilim adamı olmaktan önce, insanlığın evrensel değerleriyle bütünleşmek daha önemlidir. Evrensel değerleri savunmak, bilim adamı olmaya da engel değildir....

Rıza Yalçın Koçak yazdı: Olağanüstü zulüm

Rıza Yalçın Koçak Etrafımızdaki insanlar büyük bir şaşkınlıkla cevabı bir yanı ile çok basit bir yanıyla ise iler tutar yanı olmayan sorular soruyorlar. İşyerlerinden atılan arkadaşlarının masumiyetlerine iliklerine kadar inanıp ve ama ‘devletin de bir bildiği vardır’ fikriyatının serin sularında kol gezmeye devam ediyorlar. Hükümet ile ‘paralel’ devlet...

Ankara’nın Gayrimenkul Fiyat Artışında 1.İlçesi…

Tolga Yumrukaya / Satış Reçeteleri-1 Emlak sektörü, 2015’te hem değer artışı hem satışlardaki canlılık açısından parlak bir yarıyılı geride bıraktı. Yapı ruhsatı verilerinin gerilemesi de arzın yavaşlayarak eldeki konut stokunun azalmasını dengeli sağlam bir piyasanın oluşmasını sağlayabilir. REIDIN.com’un verileriyle hazırlanan ‘Emlak Raporu’ Ankara’nın yıldızı olarak yüzde 18.3’le Sincan’ı birinci...