MHP’li Yeniçeri’den Sedat Peker fotoğrafı hakkında tuhaf savunma

0

Mhp’li Özcan Yeniçeri, sosyal medyada organize suç örgütü lideri Sedat Peker ile aynı masada oturduğu fotoğrafların paylaşılması üzerine Peker’i hiç tanımadığını savundu.

Hürriyet’e konuşan Özcan Yeniçeri, Sedat Peker ile fotoğrafının çekilme anını anlatarak; “Sedat Peker, denilen adamı hiç tanımam. 1.5 yıl önce İstanbul’daydım. Bacanağımın kardeşi bir restoran açıyormuş. Rica ettiler, açılışı siz yapın, dediler. Oraya gittim. Enteresan bir girişi vardı. Açılışı yaptım, dar bir alandan geçerek yemek için masaya oturdum.Aradan uzun zaman geçti. Kapının önünde siyah bir minibüs durdu, 10-15 siyah elbiseli genç çocuklar indi. Ara yaptılar. Sedat Peker denen adam geldi. İlk defa orada gördüm, yanıma gelene kadar da fark edemedim. Adam oturdu, durun demeye kalmadan flaşlar patladı, resimler çekildi” kendini savundu.

Sedat Peker’den Açıklama

Peker ise fotoğrafla ilgili kendi internet sitesinden Nisan ayında yaptığı açıklamada; “Özcan Yeniçeri isimli milletvekilini hayatımda ne daha önce ne de fotoğrafın çekildiği açılışın daha sonrasında hiçbir zaman görmedim” ifadesini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here