2.9 C
İstanbul
Çarşamba, Ocak 27, 2021

Otopark Güvenlik Bariyerleri

İlk başlarda yoğun olarak otopark giriş ve çıkışlarındaki düzenin sağlanması amacıyla kullanılıyordu.

Otopark giriş ve çıkışlarında ki hem ticari faaliyetin devam edebilmesi hem de giriş ve çıkışların düzenli olabilmesi için bazı sistemler kullanılmaktadır. Bunlardan en çok kullanılan güvenlik bariyeri otopark alanları dışında okul girişlerinde, konsolosluk girişlerinde, sınırları belli olan alanlara giriş ve çıkışlarda yoğun olarak kullanılmaya başlanmıştır. Güvenlik bariyeri kullanım alanına göre çeşitli farklı özelliklere sahip modellerle çeşitleri mevcuttur. Tüm bu modellemeler ve detaylı bilgiler için Kaygun Metal sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çevre Düzenlemesi İçin Panel Sistemler

Güvenlik bariyeri sistemine paralel olarak çevre düzenlemesi içerisinde panel çit kullanılabilmektedir. Panel çit güvenlik açısından uygulanabilecek yüksek duvarların yaratacağı psikolojik etkilerden de kurtulabilmemize ve dekoratif özellikleri ile görüntü kirliliğine de yol açmamaktadır. Bu çitler sayesinde, sınırlı alanlarımıza giren çıkan insanların kontrolü ya da sokak hayvanlarının ve buna benzer çeşitli faktörlerin alan içerisine girmelerini engelleyebilmektedir.

Ekonominin ana hareket damarlarından biri olan inşaat sektöründe de yapılan düzenlemeler ve kurallar gereği geçici kenar koruma sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Geçici kenar koruma, inşaat alanlarından çevreye saçabilecekleri zararlı maddelerin önüne geçilmesi için önemli faktörlerden biridir. İnşaat firmaları çalışanların güvenliği ve çevre güvenliği açısından geçici kenar koruma sistemlerinin birebir olarak uygular ve kullanırlar. Kaygun Metal sitesi yetki belgesi ve çeşitleri ile sizlere hizmet etmektedir.

Son Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlantıda Kal

10,296BeğenenlerBeğen
1,083TakipçilerTakip Et
276AboneAbone Ol
- Advertisement -

Popüler Listeler