Star yazarı: Beyaz yetmez, konuklar da özür dilesin

0
Hepsi şöhretli tipler

Beyaz Show’a telefonla bağlanıp “Çocuklar ölüyor, sessiz kalmayın” diyen ‘Ayşe öğretmen’ için özür dileyen Beyazıt Öztürk’ün ardından Star yazarı Ersoy Dede konukların da özür dilemesini istedi.

 

Star Gazetesi yazarı Ersoy Dede, Aktüel’deki yazısında ‘beyanın esas olduğunu‘ belirterek, Beyazıt Öztürk’ün özrü için “Nedamet getirenin nedameti sorgulanmaz” ifadelerini kullandı.

Hepsi şöhretli tipler

 

“Mirgün Cabas olsa hadi ordan dersin”

Beyaz’ın bu tip konularda ‘sabıkası‘ da olmadığından, özrün kabulünün çok da zor olmadığını belirten Dede, “Yani Mirgün Cabas’ın başına gelse de çıkıp özür dilese, ‘hadi ordan’ dersin.. Ama Beyaz tam öyle değil” diye yazdı.

 

“Hepsi şöhretli tipler”

Ancak Beyaz’ın özrüyle tatmin olmayan Dede, programdaki konukların da aynısını yapması gerektiğini savundu: “Tamam Beyaz özür diledi de, o anda Beyaz’la birlikte alkış tutan konuklardan henüz bir özür gelmedi. Ben isimlerini çok çok iyi bilmiyorum. Ama hepsi şöhretli tipler.. Neye karar verdiler acaba?.. Başlarını kuma gömmeye mi?

Beyaz Show’da o sırada konuk olarak oyuncular Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Tuvana Türkay, şarkıcı Murat Dalkılıç ve eski futbolcu İbrahima Yattara yer alıyordu.

İlgili Haber:
Diyarbakır’dan Beyaz Show’u arayan öğretmen: Sessiz kalmayın, çocuklar ölüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here