Teff tohumu çayı tarifi nedir? Kilo vermek için nasıl içilir?

0
Teff tohumu çayı tarifi nedir? Kilo vermek için nasıl içilir?

Teff tohumu çayı hazırlamak ve tüketmek isteyen kişiler, çok kısa sürede tarifi uygulayabilirler.

Teff tohumu çayı tarifi nedir?

Teff tohumu, son derece küçük taneler halinde satışa sunulmaktadır. Bitkini tohumlarının çok küçük olması rahatlıkla kullanılabilmesini sağlamaktadır. Bu aşamada ilk olarak kişilerin tohumu çayı satın alması gerekir. Bunun için çok sayıda farklı seçenek yer alırken bunlardan birisi kullanıldıktan sonra orijinal teff tohumu kişinin eline ulaşır. Ardından diğer bitki çaylarında olduğu gibi suyun kaynatılması ve teff tohumunun kaynar suya bırakılması gerekir. 10 dakika boyunca kaynar suyun içerisinde kalan teff tohumları iyice demlenir ve tüm faydaları suyuna geçer. Bunun ardından da rahatlıkla tüketim aşamasına geçilebilmektedir. Teff tohumu tarifini tam öğrenmek için https://kadinloji.com/teff-bitkisi-tohumu-cayi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teff tohumu çayı kilo vermek için nasıl kullanılır?

Teff tohumunu kullanarak kilo vermek isteyen kişilerin kullanım talimatına büyük bir titizlik içerisinde uyması gerekir. Kullanım şartlarının ilk aşaması kişilerin bu çayı günde yalnızca tek bir sefer kullanmasıdır. Teff tohumu çayını hazırlayan kişiler gün içerisinde yalnızca bir defa kullanarak tüm olumlu etkileri alırlar. Daha fazla tüketimleri alacakları faydanın miktarını arttırmayacakken israf olur ve vücutta yan ektileri ortaya çıkarabilir. Günde tek bir sefer içilen çay için en doğru zaman kahvaltıdan yarım saat öncesidir. Bu şekilde kişiler en doğru adımı atmış olurlar. Ancak bu kullanım döneminde diyet yapılmıyorsa sonuç vermesi son derece zor olacaktır.

Teff çayı nereden alınır? Nasıl sipariş verilir?

Yurtdışından ithal olarak ülkemize gelen ve kilo vermek amacıyla kullanılan ürünlerin genel olarak fiyatları yüksek seviyede olmaktadır. Özellikle bu konuda başarılı olan ürünlere büyük bir talep gelmesi fiyatlarının artışına sebep olur. Ancak bu şekilde olabilecek en uygun alışverişler yapılabilir. Bu sitelerde toplu alım indirimleri de yer almaktadır. Kişiler kendilerinin 3 aylık kullanımı için yeterli olacak seviyede çay satın alabilir. Bunun yanı sıra birkaç kişinin kullanacağı ürünler bir arada alınırsa indirimler en iyi biçimde kullanılır.

Teff tohumlu çay fiyatı ne kadar?
Teff tohumlu çay fiyatı ne kadar?

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde insanlardan kargo bedeli talep edilmemektedir. Kargolar site tarafından ödenirken tek bir kutu için 129 TL fiyat ödenmesi gerekir. Bu birim fiyat insanlar için oldukça yüksek düzeydedir. Ancak 2 kutu satın alındığında toplamda ödenen bedel 229 TL seviyesine ulaşmaktadır. Bu durumda birim fiyat için ödenen bedel 114,50 TL olacaktır. 3 aylık paketi tek başına satın alan kişiler 299 TL öderler. Bu şekilde aldıklarında tek bir kutu için yaklaşık 100 TL ödemiş olurlar. Dilerseniz ürünü satın almak için https://kadinloji.com/ adresini ziyaret ederek resmi sarış sitesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here