Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Zarif Şal Modelleri

Yaşam 7 Aralık, 12:46'de eklendi

Şal, bayanların tesettür amaçlı başlarına bağladıkları ya da süs olarak boyunlarına doladıkları bir aksesuar ürünüdür. Eşarptan farkı; daha geniş olmaları, daha farklı bağlama stilleri ortaya koyması ve daha kolay bağlanmasıdır. Ayrıca bağlama stillerine göre; kare, dikdörtgen gibi değişik şekillerde şal modelleri de bulunmaktadır. Şallar özellikle tesettürlü bayanlar için kıyafeti tamamlayan unsurların en başında gelir. Şal modelleri, genellikle ilmekleri sık olup mevsim tiplerine göre; kalın ve ince dokularda değişkenlik gösterir.

Şal modelleri; desenli, çiçekli, puanlı, geometrik şekillerle beraber özel tonların da birleşmesiyle bugünkü modaya hitap edecek şekilde sizlere tasarım harikası sunuyor. Sadelikten yana olanlar için özel tonlarla birlikte özenle işlenmiş tek renkte olan ürünler de mevcuttur. Ayrıca şallar pamuktan yapılmış ise kış mevsimlerinde size sıcak günler sunar.

Şal Modelleri Stilinize En Büyük Katkıyı Sağlıyor

Her kıyafet denemesinde, “Bu kıyafete hangi şal yakışır?” sorusundan bunalıp bir an önce kurtulmak isterseniz https://www.cloche.com.tr/sal-modelleri  adresine tek tıkla ulaşarak en modern, en kaliteli şal modellerini inceleyip, stilinize uygun modellere en uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: