Bursa’da Evde Bakıcı Hizmetini En İyi Veren Firma “Medicabil Evde”

0

İlerleyen yaş ile birlikte bireyler kişisel bakımları yapmakta zorlanabilirler. Özellikle yatalak ya da yarı hareketsiz durumdaki yaşlıların yaşam kalitesinin arttırılması için profesyonel destek almaları şarttır. Bunun yanında uzun süre kendi ev ortamından ve yaşadığı çevreden uzak bir şekilde hastanede yatmak zorunda kalan yaşlıların bu durumdan psikolojik olarak olumsuz etkilendiği bilinmektedir. Bakıma ihtiyaç duyan bireylerin hem kişisel bakımlarının hem de tedavilerinin düzenli bir şekilde takip edilebilmesi için bursa evde bakıcı hizmeti oldukça yararlıdır. Günümüzde bu hizmeti sunan pek çok kuruluş bulunmaktadır. Ancak Medicabil olarak bakıma ihtiyacı olan bireylere sadece sağlık bakım hizmeti sunmakla kalmayız. Aynı zamanda güler yüze ve şefkate ihtiyaç duyduklarının bilincinde olarak güler yüzlü sağlık profesyonellerimiz ile nitelikli bir hizmet sunarız.

Evde Bakıcı Hizmeti Neleri Kapsar?

Evde bakıcı hizmetleri konusunda tecrübeli bir kurum olarak öncelikle bireylerin ihtiyaçlarını belirlemekteyiz. Bu anlamda hasta ya da yaşlı kişinin günlük, haftalık veya aylık olarak mı bakıcı hizmetine ihtiyaç duyduğu belirlenir. Yine evde bakıcı hizmeti kısa ziyaretler şeklinde de verilebilmektedir. Bu süre, tamamen kişinin ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir.

Evde bakım hizmeti sunan görevlilerimiz, alanında gerekli eğitimleri almış ve görev tanımları belirlenmiş kişilerdir. Bu anlamda bakıma ihtiyacı olan kişilerin evlerinde günlük yaşam aktivitelerine destek olurlar. Böylede bireylerin yaşam kalitelerinin yükselmesi ve kendilerini daha iyi hissetmeleri sağlanır. Yine görevlilerimiz; kişilerin kişisel temizliklerine yardım eder, tuvalet ve banyo ihtiyaçları konusunda onlara destek olur.

Özel bakım ve ilgiye ihtiyaç duyan kişilere sunulan bakıcı hizmetimiz bunlarla da sınırlı değildir. Görevlilerimiz aynı zamanda hasta bireylerin yatak yaralarını önlemek adına yatak içi pozisyon verilmesi, ilaç takibi, ağızdan beslenme, tırnak ve ağız bakımı ile refakatçi desteği gibi hizmetler de sunar. Tüm bunları yaparken kişilere güler yüzlü ve son derece profesyonel bir şekilde yaklaşan sağlık profesyonellerimiz, aynı zamanda egzersiz desteği de vermektedir. Eğer siz de Bursa’da evde bakıcı hizmeti veren güvenilir ve işinde uzman bir kurum arıyorsanız Özel Medicabil Evde Bakım Merkezi’ni tercih edebilir, profesyonel kişilerden hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.  Detaylı bilgi için; https://www.medicabilevde.com/haberler.php?haber_id=10

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here