80 Orgazmda Dünya ile dünyanın sex haritasını çizdi

1
80 orgazmda dünya Hentriette Hell

30 yaşındaki Alman gazeteci Henriette Hell, dünyada 80 ülkede yaşadığı orgazm deneyimini kitap haline getirdi.

 

80 Orgazmda Dünya‘nın yazarı Hentriette Hell, kitabın adını Jules Verne‘nin “Seksen Günde Devri Alem” adlı ünlü romanından esinlenerek belirlemiş.

80 Orgazmda Dünya, Almanya’da çıkan bir kitap. Kitap adıyla ve hikayesiyle yeni bir tartışma yarattı ve gündemin ilk sırasına yerleşti. Radikal’de yer alan habere göre, Almanya’nın Hamburg kentinde yaşayan Henriette Hell adlı gazeteci aralarında İstanbul ’un da bulunduğu dünyanın 80 kentinde yaşadığı orgazm tecrübelerini “Dikkat geliyorum! 80 orgazmda Dünya” adlı kitapta topladı.

Almanya’da son günlerin en çok konuşulan kitabı 16 Mart’ta piyasaya çıkacak. Kitabın ön siparişlerle şimdiden tükendiği söyleniyor. 30 yaşındaki Alman gazeteci, kitabını, Leipzig Kitap Fuarı’nda tanıtacak.

Blanvalet yayınevince basılan 256 sayfalık kitabın fiyatı 12,99 Euro olarak açıklandı.

Kitapta İstanbul’dan deneyimler de yer alıyor

Gezdiği ülkelerdeki erkeklerle yaşadığı orgazm tecrübelerini ayrıntılı bir şeklide anlatan yazar, İstanbul’da yaşadığı aşk gecesini kitabın “Boğaziçi’nden yatak hikayeleri” adlı bölümde anlatıyor. Kitabın 26 sayfalık ön tanıtımında bu bölüm yer almadığı için yazarın İstanbul’daki aşk öyküsünün ayrıntıları henüz bilinmiyor. Yazarın, kitabında Dünya’nın bir çok ülkesinin yanı sıra Hindistan’dan Kahire’ye, Tanzanya, New York, Tayland, Kamboçya, Vietnam, Paris, Peru ve Roma’da yaşadığı orgazm öyküleri anlatılıyor.
Hell, dolaştığı ülkelere dair de bir harita hazırladı.

Blanvalet yayınevince basılan 256 sayfalık kitabın fiyatı 12,99 Euro olarak açıklandı.

DHA/Ahmet İncel

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here