Ana SayfaYaşam9 Kg Kapasite Sunan...

9 Kg Kapasite Sunan Bosch Çamaşır Makineleri

Evinizde enerji tasarrufu yapmak istiyorsanız beyaz eşyalarınızı ne sıklıkla çalıştırdığınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor. Çünkü en yüksek oranda enerji kullanımı beyaz eşyalar tarafından yapılıyor. Oysa bulaşık ya da çamaşırlarınızı biriktirerek haftada veya 10 günde bir çalıştırmanız hatırı sayılır bir enerji tasarrufu yapmanıza olanak tanır. Bunun için Bosch çamaşır makineleri ideal bir seçenek olabiliyor.

Çünkü markanın yeni ürün modelleri arasında yıkama kapasitesi 9 kg’a varan seçenekler de yer alıyor. Bu sayede rahatlıkla çamaşırları biriktirmek ve haftada bir defa çamaşır yıkamak mümkün olabiliyor. Üstelik markanın bu ürün modellerinde VarioPerfect özelliği bulunuyor. Bu özellik tüm kumaş türleri için en ideal yıkama sonucunu görmeyi sağlıyor. Bir anlamda makinenin performansından tam olarak faydalanmanıza olanak tanıyor.

Hızlı Yıkama Özelliği İle Enerji Tasarrufu

Markanın ürün modellerinin bazılarında Quick 15’ özelliği bulunuyor. Bu özellikle bekletemeyeceğiniz yani hemen yıkamanız gereken çamaşırlarınız olduğunda devreye giriyor ve enerji tasarrufu kuralınızı bozmanızı önlüyor. Çünkü yaklaşık 2 kg ağırlığında olan çamaşırlarınızı sadece 15 dakika gibi rekor bir sürede yıkayabiliyor. Bu sayede çamaşır makinesini uzun süre çalıştırmadığınız için enerji tasarrufu da yapmış oluyorsunuz.

Bu arada markanın 8 kg yıkama kapasitesi sunan çamaşır makinesi modellerinde AntiStain özelliği de bulunuyor. Bu özellik ise 16 farklı lekeyi harika bir şekilde çıkarmayı sağlıyor. Bu 16 leke çamaşırlarda en çok rastlanan lekeler olduğundan haliyle her yıkamada mükemmel bir sonuç elde etmenizi sağlayabiliyor. Bosch marka çamaşır makinesi modellerini MediaMarkt internet sitesinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Online olarak çamaşır makinelerinin tüm teknik özelliklerini görebileceğiniz için kendinize en uygun model seçimini yapmanız da zor olmayacak. Aynı zamanda gayet makul fiyatların söz konusu olduğunu da belirtmek lazım. MediaMarkt çamaşır makinelerinde en cazip fiyatları sunduğundan evlilik hazırlığı yapan çiftler de tercihini her daim bu siteden yana kullanıyor.

Eğer yeni bir makine ihtiyacınız varsa son kararınızı vermeden önce mutlaka firmanın web adresine tıklayın. Özellikle Bosch marka en yeni ürün modellerini bu sitede inceleyebilirsiniz. Çeşitli ödeme kolaylıkları da sunulduğundan beğendiğiniz modeli bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz.

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

En iyi 30 Facebook sayfası

Sosyal medyanın en çok kullanılan mecralarından biri olan Facebook hayatımıza girdi...

16 fotoğrafla sosyal medyayı çalkalayan ağaçkakan gelincik hikayesi

Amatör fotoğrafçı Martin Le-May'in çektiği ve sosyal medyanın dünya gündemini meşgul...

“Ankara’da gezecek yer yok diyenlere!” 10 müthiş mekan

Ankara'da gezecek yer yok, konuk geldi nereye götüreceğim ya da...

Twitter’daki en iyi 10 kar paylaşımı!

Yurt genelinde kar tatili haberleri arka arkaya gelirken sosyal paylaşım sitesi...

Tartışı-Yorum

İsmail Beşikçi Aziz Sancar’ı Nelson Mandela’yla eleştirdi

Sosyolog İsmail Beşikçi, bu yılın kimya dalında Nobel Ödülü'nü alan Prof. Dr. Aziz Sancar ile ilgili bir yazı kaleme aldı. Aziz Sancar'ı Nelson Mandela ile karşılaştıran İsmail Beşikçi yazısında, "Bilim...

Marksist ve sosyalist bir siyasetçi olarak Yaşar Kemal

Yaşar Kemal, 28 Şubat 2015’te direne direne ölümünün ardından değişik yönleriyle tanıtıldı. Romancılığı, hikâyeciliği, şairliği, gazeteciliği, doğaya olan tutkunluğu, insana olan aşkı, neşeli kişiliği onu tanıyanlar tarafından anlatıldı. Ancak...

Robert Fisk: Türkiye iş pişirdiği IŞİD hilafetinin saldırılarıyla karşı karşıya

Ortadoğu uzmanı Robert Fisk'in Independent'ta yayınlanan makalesinde, Türkiye "Petrol kaçakçılarının ürünlerini IŞİD denetimindeki bölgelerden getirmesine izin verdiğini" belirterek, "Türkiye iş pişirdiği IŞİD 'hilafetinin' Ankara ve İstanbul’a yönelik saldırıları ile karşı...