Carters

0

1865 yılından beri çocuk ve bebek tekstili üretimi yapan Carters markasının tüm dünyada bilinen çeşitlerini Mavipink’de bulacaksınız. Bebeklerin yumuşak ciltlerine asla zarar vermeyecek şekilde üretilmiş battaniyeler, şık ve rahat olan çeşitli bebek giyim eşyaları beğenilerinize sitemizde sunulmuştur.

 Aramalarınızı Daraltabilirsiniz

Ünlü marka Carters ürünlerini çeşit aramasından başka direk ürün seçimi olarak da bulabilirsiniz. 3 ay, 6 ay, 2 yaş gibi uzun bir liste ile gruplanan yaş aralıkları, kız bebek, erkek bebek, kız çocuk ve erkek çocuk olarak sınıflanan bölüm ve 59 lira ile 170 lira arasında değişen fiyat çubuğu aramalarınıza kolaylık getirecektir. Ama carters ürünlerine tek tek bakmak bile aslında çok zevkli bir uğraştır.

 Orijinal Ürünlerdir

Çeşitli renklerde hazırlanmış kız ve erkek bebeklere özel üçlü veya ikili setler, annelerin her zaman ihtiyaç duyduğu body cinsi ürünlerin beşli hazırlanmış setleri, kız bebeklere elbiseler, erkek bebeklere uygun hırkalar göreceğiniz çeşitler arasında olacak. Hepsi firma güvencesinde olan orijinal ürünlerdir. Sizin için www.mavipink.com tıklaması yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here