PROTRANSLATE İLE ACİL ÇEVİRİ HİZMETLERİ

0

Tercüme talebinde bulunan kurumsal ve bireysel müşteriler yaptıkları çalışmaları veya ihtiyaçları doğrultusunda zamanla yarışmaktadır. Tıbbi, medikal, mühendislik, hukuki ya da teknik konular gibi uzmanlık gerektiren alanlarda profesyonel tercüme edilmiş kaliteli içeriklerin kısa sürede kendilerine teslim edilmesini isterler.

Çeviri gereksiniminize vakit kaybetmeden cevap veren online tercüme platformunun en kalite markası Protranslate, Acil Çeviri sitemiyle tercümesini talep ettiğiniz belge ve dosyalarınızı Acil çeviri – Protranslateadresinde profesyonel ekibi ve alanında uzman çevirmen ve Yeminli Tercüman kadrosuyla en kısa sürede hem de çok hesaplı fiyat seçenekleri sunarak gerçekleştirir. Acil İngilizce, Acil İtalyanca, Acil Arapça ve Acil Yunanca çevirilerine ek olarak 40’ın üzerinde yabancı dilde tercüme hizmeti sunabilme kapasitesine sahiptir.

Online platformda sistemimize istediğiniz formatta ve farklı dilde yükleyeceğiniz dosya ve metinleriniz tercümesini; çeviri bürosu arayarak hiç zaman kaybetmeden, evinizdeyken veya ofisinizden ayrılmak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Çeviri hizmetleri platformunda lider konumda olan Protranslate, müşteri memnuniyetine her anlamda verdiği değer kriterleri sayesinde sektörün öncüsü olmuştur. Sunduğu kaliteli, hızlı, ekonomik ve güvenilir çeviri hizmeti olanaklarıyla genişleyen müşteri portföyüne her gün yeni ziyaretçiler eklenmektedir.

Acil çeviri kapsamında tercümesine ihtiyaç duyduğunuz makale, resmi belge, tez, ödev, doktora, lisans, sözleşme, sağlık kurumu hizmet tanıtım yazısı, ameliyat raporu ya da konsolosluk ve vatandaşlık işlemi evrakları gibi akla gelebilecekbir çok tercüme talebinize en kısa sürede yanıt vermekteyiz. Müşteri temsilcilerimizin 7 gün 24 saat yanıt verdiği online canlı destek hattımız acil çeviri hizmetimiz konusunda müşterilerimize yardımcı olarak, konuyla ilgili merak ettiğiniz her soruyu cevaplamaktadır.

Protranslate marka güvencesiyle, Protranslate adresinden sistemimize yüklenen çeviri belgeleriniz acil çeviri havuzunda otomatik olarak ayrıştırılır. Profesyonel tercüman veya profesyonel yeminli tercümanlardan durumu en müsait olan ve konuyla ilgili alanda uzmanlığı bulunan çevirmenin sistemine aktarılır. Çeviri yaptığı dili ana dili gibi konuşan ve dilin yapısını, yazım özelliklerini çok iyi derecede bilen tecrübeli çevirmenlerimiz, gizlilik kriterlerine bağlı kalark en kaliteli tercümeyi en hızlı performansta  yaparlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here