escort kuşadası

27 C
İstanbul
Çarşamba, Ağustos 4, 2021

Cumhurbaşkanı Erdoğan Davutoğlu’nun seçim sloganını çok sevmiş
Tekirdağ’da toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP’nin seçim sloganına atıfla “Birileri laf yapar, biz iş yaparız, çünkü biz evladı fatihanız” dedi.

Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

Trakya‘nın bereketli şehri Tekirdağ sizler vasıtasıyla köylerinde ilçelerinde bulunan tüm Tekirdağlı kardeşlerim için şükranlarımı sunuyorum.

Bu yatırımların resmi açılışını gerçekleştiriyoruz. Tam 42 eserin ve hizmetlerin, Tekirdağ’a, Tekirdağlı kardeşlerime ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçen hükümetimizi, bakanlıklarımızı, kurumlarımızı, yüklenici firmaları, bürokrat, mimar, işçi, hepsini kutluyorum, tebrik ediyorum.

cumhurbaşkanı, erdoğan, tekirdağ, erdoğan tekirdağ konuşması, davutoğlu, onlar konuşur biz yaparız, birileri laf yapar biz iş yaparız, akp, seçim sloganı,

Biz 81 vilayetimizin hepsine, 78 milyon insanımızın hepsine aynı nazarla bakıyoruz. Zira biz yaradılanı yaradandan ötürü seviyoruz. Ve biz, bu milletin hizmetkarıyız. Geçtiğimiz 12 yılda bu anlayışla, doğudan batıya, kuzeyden güneye ülkemizin her karış toprağına emek verdik, yatırım yaptık. Kimsenin kökenine, inancına, mezhebine, meşrebine bakmadığımız gibi hayat tarzına da karışmadık.

İlgili haber:

HDP, YSK’ya Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı şikayet etti!

Sadece Türkiye’yi büyütmenin, kalkındırmanın, zenginleştirmenin peşinde olduk. 12 yıl öncesine gittiğimizde, bu güzergahtaki yollarımızın halini biliyorsunuz. Kardeşlerim, 12 yılda yaptığımız toplam yatırım eski rakamla yaklaşık 9,5 katrilyon.  Başbakanlığım döneminde yaptık.

Namık Kemal Üniversitesi’ni Tekirdağ’a biz kazandırdık. Bugün üniversitemizin 26 binin üzerinde öğrencisi var.  2002’de Tekirdağ’da ne kadar bölünmüş yol vardı biliyor musunuz, 79 senede 87 kilometreydi. 12 yılda 230 km bölünmüş yol inşa ettik. Halep oradaysa arşın Tekirdağ’da…

Marmaray, dikkat edin, Asya’yı Avrupa’ya bağlıyoruz. Birileri laf yapar, biz iş yaparız dedik. Çünkü biz evladı fatihanız. Çünkü biz kadırgaları karadan yürüten Fatih’in torunları olarak dedik ki, “dedemiz Fatih kadırgaları karadan yürüttü, öyleyse biz de metroyu denizin altından yürüteceğiz” dedik ve bunu başardık. Şu ana kadar milyonlarca insanımız o metrodan istifade etti ama bitmedi.

Sol.org.tr


Son Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlantıda Kal

10,177BeğenenlerBeğen
1,082TakipçilerTakip Et
276AboneAbone Ol

Popüler Listeler