Ana SayfaPolitikaİsmail Kaya, İstanbul’da Milletvekillerine...

İsmail Kaya, İstanbul’da Milletvekillerine Tebrik Yemeği Düzenledi

Mardin’in tanınmış iş insanlarından Kaya Döviz ve Altın Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kaya, Bu özel günde, davet sahibi olarak İstanbul’da düzenlediği bir tebrik yemeği toplantısına, çeşitli siyasi parti temsilcileri katıldı.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Derya Ayaydın, Yeniden Refah İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, Eski İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın, birçok STK temsilcisi ve bölgenin ileri gelen kanaat önderleri toplantıya katıldı.

Toplantının amacı, İstanbul’un gelişimi için yapılan başarılı çalışmaları ve katkıları dolayısıyla milletvekillerine teşekkür etmekti. İsmail Kaya, kısa bir teşekkür konuşması yaparak, “28. Dönem Milletvekili seçimlerinde İstanbul’dan seçilen 3 Mardinli Milletvekilinin bizi Mecliste temsil ediyor olması bizler için hem gurur kaynağı hem de bölgemize verilen önemi göstermektedir.” Sözlerini ekledi. İstanbul dışında Mardin’e yapılan yatırımlar ve teşviklerden dolayı da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a saygısını ve teşekkürlerini dile getirdi.

Mardin’e yaptığı yatırımlarla tanınan iş insanı İsmail Kaya, Kaya Ninova otelinin yanı sıra birçok hayırseverlik faaliyeti de gerçekleştirmiştir. Kaya, 1.500 kişi kapasiteli cami ve 200 öğrenci kapasiteli erkek kuran kursunun yanı sıra, toplantıda kız kuran kursu temelini de atma sözü verdi.

Toplantıda, İsmail Kaya’nın teşekkür konuşmasının ardından milletvekilleri tarafından yapılan önemli konuşmalar da yer aldı. Milletvekilleri, İsmail Kaya’nın Mardin’e yaptığı yatırımların ve katkıların bölgenin gelişimi için büyük önem taşıdığını vurgulayarak kendisine takdirlerini iletti. Yeniden Refah İstanbul Milletvekili Doğan Bekin ise İsmail Kaya’nın hayırseverlik faaliyetlerini ve topluma olan katkılarını takdirle karşıladıklarını belirtti.

Toplantı, İsmail Kaya’nın İstanbul’a yapılan yatırımları destekleyen ve bu çalışmalara katkı sunan milletvekillerine teşekkür etmesiyle sona erdi. İş insanı kimliğiyle Mardin’e yaptığı yatırımların yanı sıra hayırseverlik faaliyetleriyle de öne çıkan İsmail Kaya, hem iş dünyasında hem de topluma katkılarıyla takdir edilen bir isim olarak anılmaya devam ediyor.

Kaynak: Oranj Medya

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

17 Fotoğrafla bitmeyen savaşların muhabiri Robert Capa kimdir?

Savaşın fotoğrafı dendiğinde kaçınılmaz olarak ilk akla gelen isin Robert Capa...

26 maddeyle Osmanlıca bilgisayar terimleri

Osmanlıca tartışmalarına bir katkımız olsun istedik, Osmanlıca bilgisayar terimlerini sizin için...

6 meyvenin ‘insan eli’ değmeden önceki ‘yabani’ hali

İnsanlık doğaya karşı verdiği "savaşta" görece üstünlük elde ettiğinden beri doğanın...

Sizde olmasını isteyeceğiniz 21 telefon kılıfı

Geçtiğimiz günlerde yabancı web sitesi boredpanda takipçilerinden ilginç telefon kılıflarını paylaşmalarını...

Tartışı-Yorum

Bir Halkın Futbol Tarihi: Filistin

Ulvi Koçu / Tartışı-Yorum  "Ahlaka dair bildiğim ne varsa futboldan öğrendim. Çünkü top hiçbir zaman beklediğim köşeden gelmedi." der Nobel ödüllü edebiyatçı Albert Camus. Günümüz futbol algısının dışında olan bu tespit dünyanın en popüler spor dalı olan futbolun en alt tabakasından en zirvesine sitem dolu bir selam çakıyor...

Fikirsiz fikir sahipleri

Mehmet Uzun* - Tartışı-Yorum “Ustalık” dönemiyle kendini belli eden otokratik yönetimin neşter vurduğu sahalardan biride hiç şüpehiz akademi olmuştur. Ülkemiz üniversitelerinde öteden beri endişe verici düzeyde olan bilimsel kaygı yerini koltuk kaygısına, siyasi ve ideolojik gruplaşmalara bırakmıştır. Değişen zihniyetle, bilimle arasındaki pamuk ipliğini kopartan bilim insanları, otokratik anabilim...

Cumartesi Anneleri: Gözaltındaki kayıpların hikayesi

Kadir Gürhan“Kayıplar” ve “yargısız infazlar” denilince akla ilk gelen Latin Amerika ülkeleridir. Bu ülkelerde askeri cunta yönetimleri “gözaltında kayıplar” ve “yargısız infazlarla” kendisine muhalif olan tüm kesimlere karşı bir korku ve sindirme politikası uyguladı. Hayatın bir parçası haline gelen bu uygulamalarda kaybedilenlerin çoğunu; öğrenciler, öğretmenler, sendikacılar (örgütlü...