İstanbul Steakhouse, Et Restaurant

0

Et yeme alışkanlığını tamamen değiştiren ve et seven herkesin mutlaka uğrak yerleri olmaya devam eden mekan, eşsiz misafirperver olarak müşterilerini ağırlama samimiyetiyle ve konuklarına daima güler yüzlü samimi olarak hizmet veren et mekanı olmasıyla dikkat çekmektedir. Helal gıda sertifikalı olarak işi mutfağında öğrenen şeflerinden oluşan bu et lokantasında tamamen doğal etleri yiyebileceğiniz bir yer olması bakımından steakhouse istanbul olarak dikkat çekmektedir. Üstelik uzun bir süreden beridir verilen samimi hizmet anlayışı ve yılların esnafı olmanın getirdiği yaklaşımla yer verilen farklı bir hizmet yaklaşımı içerisinde bulunması dolayısıyla dikkat çeken mekanlar arasında ilk sıralarda gelmektedir.

Tüm bu steakhouse istanbul olarak ortada duran farklı yaklaşımlar doğrultusundaki özellikler yönünden tamamen sıra dışı bir et yeme lokantasını oluşturmaktadır.

Samimi İçten Sıcacık Hizmet

Burada müşteriler tıpkı kendi evlerinde oldukları şekliyle ağırlanırlar. Bu yönden steakhouse istanbul olarak kesinlikle et yerken yabancılık çekmeden kendi evinizde gibi rahat davranabilirsiniz. Bunun yanında burada samimi, içten ve sıcacık yerine getirilen hizmetler dolayısıyla da müşteri memnuniyeti her zaman en önemli vazife olarak değerlendirilmektedir. Bu anlayış çerçevesine bağlı kalarak steakhouse istanbul olarak verilen tüm eşsiz hizmetler tamamen müşterilerin memnun kalacağı bir hizmet konseptiyle buluşturulmaktadır. Böylelikle daima sıcak ve daima karşılıklı samimiyetin güçlü tutulduğu bir hizmet anlayışı ortaya konulmaktadır.

İşi Mutfağında Öğrenmiş Ustabaşı

Yeri gelmişken belirtilmelidir ki işi mutfağında öğrenmek çok önemlidir. Çünkü her şeyin öğrenildiği ilk yer orasıdır. Bu nedenle ustabaşı tamamen işi mutfağında öğrenen yılların esnafı olarak hizmet vermeye devam ederek müşterilerini daha doğrusu konuklarını en samimi ve en içten haliyle karşılamaya devam ediyor. Bu temel özellikleri dışında kalan tüm nitelikleri açısından değerlendirildiği zaman tamamen farklı bir yaklaşım hassasiyetine dayanan hizmet odaklı çalışma ortaya konarak steakhouse istanbul olarak ilkeli, kesinlikle evinde ağırladığı misafirperverlik özelliğindeki samimiyetle işi mutfağında öğrenmiş ustabaşının lezzetli ve maharetli elleriyle hazırlanmaktadır etler…

Tamamen Otantik Bir Kültür

Ayrıca tamamen bu toprakların öz kültürüne dayanan otantik bir hizmet verilerek steakhouse istanbul olarak bu toprakların insanlarına olan konukseverlik yaklaşımıyla ağırlanmaktadır. Hiçbir şekilde ticari kaygı, hiçbir şekilde daha fazla kazanma hırsı bulunmadan gerçekleştirilen tüm çalışmalar doğrultusunda yüksek kalitede ve daima samimiyete dayanan bir yaklaşımla elde edilen hizmetlere bağlı olarak sıra dışı bir anlayış doğrultusunda hizmetler ortaya konulmaktadır.

 

Bütün bu ortada duran hizmet yaklaşımları doğrultusunda da tamamen otantik bir kültürel hizmetin steakhouse istanbul olarak yerleşmesi mümkün haldedir. Bu da elbette tüm ağırlanan müşterilerin kendilerini bu denli samimi bir ortamda bulmalarının bir gereği olarak sıra dışı yaklaşımlar içerisinde son derece eşsiz bir hizmetin verilmesine dayanan hizmetleri oluşturarak 7/24 hizmet anlayışı ve müşteriyi memnun etmek yaklaşımında en temel hizmetler verilerek çalışılmaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here