Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Mesleki İngilizce Eğitimi

Eğitim 21 Ağustos, 19:34'de eklendi

Farklı meslek alanlarına özel, gerekli olan Mesleki İngilizce Eğitimi adı altında toplanmış olan eğitim, birçok farklı meslek gruplarına yönelik mesleki terimler ve iş dünyasında ihtiyaç duyulan İngilizce eğitimi sağlamaktadır. Her farklı meslek alanında kullanılan gerekli İngilizceyi, farklı ve alışılagelmişin dışında metotlarla öğreten firma, yenilikçi, özgün ve profesyonel kadrosuyla, kişilerin ihtiyaçlarına özel bir biçimde sizlere sunuyor. Modern dünyadaki iş dünyasının ihtiyaç duyduğu İngilizceyi öğretmeyi hedefleyen, sektördeki iletişimin kolay bir şekilde sağlanmasına yardımcı olan Mesleki İngilizce Eğitimi kişilere ve kurumlara meslekleri doğrultusunda ihtiyaç dahilinde olan İngilizceyi öğretmeyi hedefler.

İngilizce Eğitimimizin Yararları

Mesleki İngilizce Eğitimi kapsamında sunduğu Otel ve Restoran İngilizcesi, bu sektörde çalışan insanların iş hayatlarında sıkça karşılaştıkları İngilizce konuşma teknikleri ve terimler üzerine yoğunlaşır.

Çalışanların otel hizmetleri, resepsiyon, yiyecek – içecek ve rezervasyon gibi konularda yabancı müşteriler ile akıcı konuşabilen, kendini iyi ifade edebilen ve karşı tarafı net olarak anlayabilen bireyler haline gelmesine yardımcı olmayı hedefler.

Diğer bir programı olan Satış ve Satın Alma İngilizcesi, bu sektörde çalışanların; iş arkadaşları, müşterileri ve tedarikçileri ile konuşmalarını en akıcı seviyeye getirmek için uygulamalı ve gerçek hayattan örneklerle sizlere sunar.

Lojistik İngilizcesi programı, bu alanda çalışan kişilerin müşterileri ve iş ortaklarıyla İngilizce iletişim kurmaları için oluşturulmuş olup lojistik hizmetleri, taşıma şekilleri ve sevkiyat gibi konularda uygulamalı ve gerçek hayattan örneklerle pratik yapıp akıcı bir İngilizce konuşmanızı sağlar.

Bünyesindeki diğer bir program ise İthalat – İhracat İngilizcesidir. Bu program sizlere bu sektördeki kişilerle İngilizce konuşmanızı akıcı hale getirmeyi amaçlarken, sizlere satış diyaloglarını ve anlaşmaları yönlendirebileceğiniz düzeyde İngilizce eğitimi sağlar. Start-up ve Girişimcilere Özel İngilizce programında ise girişimcilerin, yatırımcıları ve müşterileriyle akıcı bir şekilde İngilizce konuşmalarını, sunum becerileriyle ve jargon bilgisiyle güçlendirmeyi amaçlar.

Pazarcılık ve Reklamcılık İngilizcesi programı ile bu sektörde çalışan bireylerin iş arkadaşları, müşterileri ve iş ortaklarıyla akıcı bir İngilizce konuşmasını, günlük hayattan örneklerle ve uygulamalarla sağlar.

Metodu

Alpha ICS, İngilizce öğrenmenin kişiye özel olduğunu düşünerek çıktığı bu yolda, farklı programları ve alışıla gelmişin dışında bir eğitim sistemini sizlere sunmaktadır. Her mesleğe farklı bir bakış açısıyla yaklaşıp, her mesleğe özgün kelimeleri, cümle yapılarını ve jargonu o meslek alanına özel bir şekilde öğretmek onların ve bünyesinde bulunan iş arkadaşlarının daimi hedefi olmuştur. Modern iş dünyasında size gerekli olan İngilizce’yi öğretmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.