Şirin Payzın’a Twitter’dan büyük tepki!

0
şirin payzın twitter, şirin payzın tweeti, şirin payzın ne oluyor, şirin payzına tepki, twitterda şirin payzın tepkisi, şirin payzın tweet,

CNN Türk’te Ne Oluyor programını sunan Şirin Payzın’a Twitter’da büyük tepki yağıyor.

CNN Türk‘te Ne Oluyor? (NO) programını sunan deneyimli sunucu Şirin Payzın‘ın, “Benim için o mesajlar yok hükmünde” sözlerine Twitter’dan büyük tepki yağdı. Payzın, “Benim için o mesajlar yok hükmünde. Bana gelen hiçbir konuğu sosyal medya üzerinden tartışmaya açmam. Onlar benim konuklarımdır çünkü… Ayrıca da programı o şekilde kurgulamam gerektiğini düşünüyorum. Beğenen seyreder beğenmeyen seyretmez. Ama bu kadar çok şikayet edip bu kadar çok izlediklerine göre, demek ki bir taraftan da herkes izlemeyi seviyor. “Ne Oluyor”un ratingleri şuanda çok iyi durumda.” dedi.

Payzın’ın duyurusunu yaptığı porgramı Twitter’da “HDP Milletvekili Ertuğrul Kürkçü Meclis’teki kavgayı Ne Oluyor’da anlatacak saat 21:00’de” açıkladı. supertitiz adlı Twitter kullanıcısı ise, Karşısına hangi sıra dışı ruh hastası kadını davet etmeyi düşünüyorsunuz? Sanki sıra Tuğçe Kazaz‘da? dedi.
“Böyle mesajlar atanlar yüzünden kadınlar katlediliyor” diyen Payzın, “Karşısına hangi sıra dışı ruh hastası kadını davet etmeyi düşünüyorsunuz? Böyle mesaj atanlar yüzünden kadınlar katlediliyor” tweetini attı.

İşte o tepki verilen tweetlerden bazıları:
Sen bizim yazdıklarımızı “yok hükmünde” sayarsan, biz de seni “yok hükmünde” sayarız! #BoykotŞirinPayzın
#BoykotŞirinPayzın
1)Şirin yarın dönecek ve dönünce bunun kıçına yapışacak çok adam çıkacak
2)Değil Şirini CNN i boykot etmeyen maldır
Madem Twitter Mesajları senin için yok hükmünde reklamını git linkedin den yap olmuyor dimi? @siring #BoykotŞirinPayzın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here