Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Tarkan “1 Kasım’da gönlümdeki parti HDP”

Politika 21 Eylül, 18:57'de eklendi

Mega Star Tarkan’ın 1 Kasım seçimlerinde Rize’den aday olan dayısına konser desteği vereceğini ancak “seçimimi HDP’den yana kullanacağım” dediği iddia edildi.

CHP, Rize’de 7 Haziran’da aday gösterdiği Kenan Bıyık’ın da olduğu üç kişilik milletvekili aday listesini değiştirdi. Liste dışı kalan Bıyık’ın yerine aday gösterilen ve şarkıcı Tarkan’ın da dayısı olan eski Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Köymen’e yeğeninden ‘konserli destek’ sözü geldi.

“Dayıma destek olacağım”

Milliyet’ten Necdet Tuzcu’nun haberine göre, İkizdereli olduğu bilinen Tarkan, “Dayıma konserlerle destek olacağım” dedi. Ünlü sanatçının MHP İstanbul adayı olan kuzeni Arif Tevetoğlu için de konser verip vermeyeceği merak konusu oldu. İstanbul 1. Bölge 15. sıradan aday gösterilen Arif Tevetoğlu daha önce de MHP’den İstanbul Maltepe Belediye Başkan adayı olmuş ancak seçilememişti.

Tarkan: “Gönlümdeki parti HDP’dir”

Sputnik’in Kürtçe servisinde de yer alan iddiaya göre, megastar Tarkan Her ne kadar dayım CHP’den aday olsa bile benim gönlümdeki parti HDP’dir. HDP Eş başkanı Selahattin Demirtaş’a sempati duyduğunu söyleyen Tarkan 1 kasım’da herkesin HDP’ye sahip çıkması gerektiğini belirterek gerçek anlamda akan kanı sadece HDP durduracağını düşünüyorum diye açıklama yaptı.

Tarkan "1 Kasım'da gönlümdeki parti HDP"

Yorumlar

Yazıya 10 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

fadil ozgur 22 Eylül 2015

İbrahim Tatlıses sana kurban olsun inşallah

Ahmet 23 Eylül 2015

Allah senin belanı versin tarkan başka bişey demiyorum sana

Samet 24 Eylül 2015

Şuan bittin bizim için.Tam bir beyaz Türk söylemleri bunlar.Gece beyoğlu turları kızlar para.Dünya umrunda değil.Entel marjinal görüncem diye terörü sempatik göstermeler.Yazık size.

Turab 24 Eylül 2015

Haberin doğruluğu şüpheli.Sanmıyorumki öyle bir açıklama yapsın…

KÜRŞAD 25 Eylül 2015

bu habere inanan koyun var mı 🙂

nazom dag 13 Ekim 2015

Insallah doğru deyildir bu haper çok uzulurum çünkü seni cok seviyordum ; (

samet aydın 14 Ekim 2015

Sonunda Birşeylerin farkına varan birileri çıktı, uyuduğu uykudan uyanmış sanatçı derim tarkan için, artık oda elini taşın altına koyup, bunları söyleyebiliyor, eskiden olsa ben hdp yi destekliyorum deseydi linç ederlerdi, bir zamanlar ahmat kaya sadece bir kürtçe şarkı yapacağım demişti ve linç edilmişti..

basak 26 Ekim 2015

Yalan haber herkes adama atip tutttu kendi cikti yapti aciklamayi hdp ye oy falan vermedim vermemde diye neyin kafasindasiniz 🙂 Ne Mutlu Türk ‘üm Diyene !

Şilan kutlu 3 Mayıs 2018

Helal sana tarkan sonuna kadar HDP

Şilan kutlu 3 Mayıs 2018

Helal sana tarkan sonuna kadar HDP cansin sen