Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Ahmet Kaya albümlerinde gizli kalmış 12 şair

Themba Dhlamini adlı Afrikalı gencin cansız bedenini taşımadılar

Yaşam 28 Eylül, 02:03'de eklendi

Afrikalı üniversite öğrencisi Themba Dhlamini intihar ettikten sona hem polis hem belediyenin temizlik işçisi 21 yaşındaki gencin bedenini taşımak istemedi.

Aydın’da Güney Afrika‘dan Aydın Adnan Menderes Üniversitesi‘ne okumaya geldiği belirtilen 21 yaşındaki Themba Dhlamini isimli genç, bir apartmanın en üst katına çıkarak merdiven boşluğunda intihar etti. Yaşamına son veren Afrikalı öğrencin cansız bedeni polisin de belediye işçilerinin de taşımak istememesi ise Türkiye‘de “insan hayatına olan duyarlılığı” bir daha gösterdi.

“BELİMDE SIKINTI VAR”- “ALERJİMİZ VAR”

Haber Türk’ün yer verdiği habere göre, asansörün dar olması nedeniyle merdivenlerden taşınması gereken Themba Dhlamini‘nin cenazesinin taşınması konusu, belediye cenaze hizmetleri görevlisi ile polis arasında tartışma konusu oldu.

Polis görevin kendilerine ait olmadığını ve bellerinde sıkıntı olduğunu gerekçe göstererek görev kime ait ise görev sahibinin yapmasını istedi. Bunun üzerine sadece bir kişi olan cenaze görevlisi belediyeye arayıp bir çöp ekibi istedi. Çöp toplama kamyonu ile bölgeye gelen temizlik görevlileri de alerjileri oldukları gerekçesi ile cesedin kaldırılması işine karışmayınca Afrikalı üniversite öğrencisinin cesedi bir süre ortada kaldı.

Themba Dhlamini, afrikalı genç, polis, cansız beden,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Zarif Şal Modelleri

Zarif Şal Modelleri

0
0
7 Aralık, 12:46
En Ucuz Kitap Sitesi

En Ucuz Kitap Sitesi

0
0
21 Ağustos, 20:11
Titanyum kaplama firmaları

Titanyum kaplama firmaları

0
0
21 Ağustos, 20:01
FANTEZİ GECELİK MODELLERİ

FANTEZİ GECELİK MODELLERİ

0
0
21 Ağustos, 19:12
BEBEK NEVRESİM TAKIMI

BEBEK NEVRESİM TAKIMI

0
0
21 Ağustos, 19:07