Ana SayfaHaberlerTeknolojiYenmak Yılların Deneyimi İle...

Yenmak Yılların Deneyimi İle Memnuniyet Garantisi

Uzun seneler önce kurulmuş olan ve eşsiz bir deneyim ile hizmet hayatına devam etmekte olan bu firma ile piston konusunda, ihtiyacınız olan üretim sağlanıyor. Sürekli bir şekilde kendini yenileyen ve geliştirmekte olan bu firmanın piston pimi üretimi de bulunuyor. Ülkemiz içerisinde ve diğer ülkelerde de hizmet vermekte olan bu firma, kurulmuş olduğu zamandan itibaren, müşteri memnuniyeti elde etmeyi hedefliyor ve vermiş olduğu bütün hizmetleri de bu doğrultuda gerçekleştiriyor. Bu sebepten dolayı da hem yurt içinde, hem de yurt dışında, tercih sebebi oluyor. Ve her geçen gün de, kendinin yenilemeye, geliştirmeye devam ediyor.

Satış Sonrasında Da Tam Destek

Bütün motor çeşitleri için, piston üretimi gerçekleştiriliyor. Firmanın kendisine ait olan üretim tesisi bulunuyor. Ve firma içerisinde hizmet vermekte olan personel ekip de kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi hedefliyor. Bu ekipte yer almakta olan bütün personeller de uzman bir niteliğe sahip oluyor.

Daima Kalite

Her zaman kaliteyi hedefleyerek üretimini sürdürmekte olan yenmak firması, bu sayede üretim gücüne ve büyüme azmine sahip oluyor. Bağımsız bir motor parça tedarikçisi olması özelliği ve büyüme gücü de bundan kaynaklanıyor. Onlarca ülkeye ihracat kapasitesi bulunmakta olan bu firma, bütün müşterilere uzun vadede memnuniyet kazancı gözü ile baktığı için, satış sonrasında da, vermiş olduğu hizmetleri sürdürmeye devam ediyor. Bu sebeple de, güven kazanıyor ve tercih ediliyor. Birçok başarı sertifikası bulunuyor ve her işi de büyük bir ustalıkla ve başarı ile sonuçlandırıyor. Hem satış, hem üretim, hem de pazarlama faaliyetlerinde büyük bir memnuniyeti garantileyen hizmetlerini, titizlik çerçevesinde yerine getiriyor. Vermiş olduğu bu hizmetle de, gurur duyuyor.

https://www.yenmak.com.tr

 

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Sputnik’in seçimiyle en güzel 10 Rus model

Sputnik'in deyimiyle "güzellik ve zarafetleri" ile Rus kadınlarının moda dünyasında fırtına...

Çare sosyalizm diyen en zengin yoldaşımız Bill Gates’e Twitter’dan yorumlar

Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in çare sosyalizm açıklamasından sonra, Twitter'dan da birçok...

4 partinin listesiyle Türkiye siyasetinde kadın erkek eşitliği

Milletvekili aday listeleri açıklanırken, kadın adaylarının siyasette katılımı da belli oldu. Cumhuriyet tarihinden beri siyasette karışılığı olmayan ve siyasetin dışına itilen kadın, bu seçimde de eşit bir şekilde temsil imkanı bulmasa da sayı her seçimde bir adım daha öne gidiyor.

Araç bahar bakımı nasıl olmalı?

Araçlarda bahar bakımı nasıl olmalı? Kış aylarında artan yağışlar, zorlaşan yol koşulları, hava kirliliği ve nem oranlarının artması araçların yıpranmasına ve performansının düşmesine neden oluyor. Bu durum bahar aylarında araçların birtakım bakım, onarım ve kontrollerini beraberinde getiriyor.

Tartışı-Yorum

Üşüyor bir coğrafyanın yüreği

'Eylül Mayıs'a dönüşecek...'Geo Milev Üşüyor bir şehrin yüreği,  geceler buzdan karanlık. Yan yana dizilmiş çadırlar kanıyor. Üşüyor yeryüzü ve şehrin sokaklarında geziyor soğuk. Bir çocuk gözlerinde acının izlerini taşıyor. Bir bahar var ve gelecek mutlaka çocuk. Umudun ışığını taşıyor, geleceğimiz umudumuz çocuk. En amansız fırtınalar diner çocuk, savrulur...

Rıza Yalçın Koçak yazdı: Olağanüstü zulüm

Rıza Yalçın Koçak Etrafımızdaki insanlar büyük bir şaşkınlıkla cevabı bir yanı ile çok basit bir yanıyla ise iler tutar yanı olmayan sorular soruyorlar. İşyerlerinden atılan arkadaşlarının masumiyetlerine iliklerine kadar inanıp ve ama ‘devletin de bir bildiği vardır’ fikriyatının serin sularında kol gezmeye devam ediyorlar. Hükümet ile ‘paralel’ devlet...

Müslümanı şeytanlaştıran Kürt sorunu!

Her şey apaçık ortadayken, gerçekleri anlatmanın bu kadar zor olması nasıl bir sancıdır? Hâlbuki bir tokat yese en fazla ikincisinde kendisi de karşıdakine elini kaldırıp vuracak ve bunu da meşru görebilecek insanlara; “oluk oluk kanı akıtılan” bir halkın mücadelesinin meşruiyetini anlatmaya çabalıyoruz.Belki de cehenneme dönüştürülen Cizre, Sur,...