15.5 C
İstanbul
Salı, Mayıs 11, 2021
spot_img

Yüksek Teknolojili Nano Maske Çeşitleri Nanofibermaske’de!

Nano Maske

Geçmişten bugüne farklı meslek grupları tarafından sıklıkla kullanılan maskeler, küresel salgın dönemiyle birlikte pek çok kişi tarafından kullanılmaya başlanır. Nanofiber teknolojinin olanaklarından yararlanılarak üretilen nano maske çeşitleri büyük ölçüde avantaj sağlar.

Maskelerin koruyuculuk özelliği, ürünlerde kullanılan malzeme ve teknoloji ile birebir ilişkilidir. Nanofiber Maske sayfasında, Imsafe gibi birbirinden ünlü markaların maske çeşitleri yer alır. N99, N95 ve FFP tipi maskeleri kapsayan nanoteknoloji maskeler oldukça verimlidir. Genellikle beş farklı katmana sahip olan maskeler, virüs ve bakterilere karşı yüksek oranda koruyucudur.

Ayrıca maskelerin her bir katmanı farklı bir teknolojiden yararlanılarak oluşturulur. Birinci ve beşinci katmanlar yüksek teknoloji özelliğiyle su itici özelliğine sahiptir, bu da konforlu bir kullanım sunar. Maskelerin diğer katmanlarında ise meltblown filtre ve nonwoven nano filtre teknolojileri kullanılır. Bu sayede maskeler, virüs ve bakterilere karşı çok yüksek oranda koruma sağlayarak gün boyu güvende hissetmenize yardımcı olur. Nanoteknoloji ile tasarlanan bu maske çeşitlerini, nanofibermaske.com sitesinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Nano Maske Çeşitleri

Sağlık çalışanlarının yanı sıra mesleği gereği, tozlu ortamlarda, zararlı partiküllerle iç içe çalışan kişiler tarafından maske kullanımı oldukça fazladır. Covid-19 gibi salgın hastalıkların ortaya çıkmasıyla ise birçok insan nano maske kullanımına yönelir. Bu noktada, sağlığına özen gösteren kişiler tarafından kaliteli maskelere yönelik ilgi artar. Bu tarz maskeçeşitleri, üstün kaliteden üretilen malzemeleriyle yüksek ölçüde performans sergiler.

Yapılan testler sonucunda bu maskelerin, %99,9 oranında bakteri filtrasyonu sağladığı görülür. Bu maskeler, 0,3 mikrondan daha küçük partiküllere karşı en az %97 oranında koruma sağlar. Her bir katmanında farlı bir teknolojiden yararlanılan nano yüz maskeleri, günlük hayatınızı güvenli bir şekilde devam ettirebilirsiniz.

Aynı zamanda maske çeşitleri, maksimum oranda hijyen için el değmeden tek tek paketlenir. Maskelerin ayrı paketlerde olması kullanım ve taşıma kolaylığı da sağlar. Nanofibermaske.com web sayfasından, nanoteknoloji yüz maske çeşitlerini hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. 

Yüksek Teknolojili Nano Maske Çeşitleri

Teknolojinin tüm olanakları kullanılarak üretilen bu maskeler, yüksek oranda koruma sağlar. Salgın dönemindeki maske zorunluluğu, pek çok insanı maskeler hakkında bilgi edinmeye yönlendirir. Bunun sonucunda ise birçok kişi, yüksek oranda koruma sağlayan ürünlere yönelir. Nanofiber teknolojiden üretilen nano yüz maskeleri bu konuda oldukça başarılıdır.

Virüs, bakteri ve zararlı partiküllere karşı %99,9 oranında filtrasyon sağlayan maske türleri ile gün boyu güvende hissedebilirsiniz. Bu sayede Covid-19 gibi hastalıkların bulaş riskini önleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra 3D tasarıma sahip bu maskeler, burun bandı sayesinde yüze tam olarak oturur. Ayrıca uzun süreli kullanımlarda dahi terletmeyen maske türleri, nefes alıp verme konusunda yüksek ölçüde kolaylık sağlar.

Nanoteknoloji maske türleri ile sağlığınızı korurken aynı zamanda konforlu da hissedebilirsiniz. Tüm nanoteknoloji maske çeşitlerini, firmanın https://www.nanofibermaske.com/kategori/nano-maske sayfası üzerinden inceleyebilir, ürünleri ister 10’lu isterseniz de 20’li paketler halinde satın alabilirsiniz.

Son Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlantıda Kal

10,188BeğenenlerBeğen
1,092TakipçilerTakip Et
276AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Popüler Listeler