Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Avustralya Dil Okulları

Eğitim 11 Ekim, 17:10'de eklendi

Birleşmiş Milletlerin her yıl yayınladığı rapora göre Avrupa’nın en yaşanılabilir şehirleri sıralamasında istikrarlı olarak ilk sıralarda yer alan Avustralya, dil eğitimi konusunda da yabancı öğrencilere eşsiz fırsatlar sunmaktadır.

 

Dil öğrenmenin en etkili ve kolay yolu, yurtdışı eğitim ile O dilin kullanıldığı ülkelere gidip bir süre yaşamaktır. Özellikle üniversite öğrencilerine bu konuda, uluslararası birçok fırsat tanınmaktadır. Erasmus ve Work and travel gibi eğitim programları bir çok Avrupa ülkeleri arasında öğrenci değişim imkanı oluşturarak, Öğrencilerin hem farklı kültürleri tanımasına hem de yabancı dil eğitimde ciddi bir yol kat etmelerine olanak tanımaktadır. Bu eğitim programlarının desteklediği Avrupa ülkelerinden biri de Avustralya’dır.

 

En yaşanılabilir ülkeler arasında Avustralya

 

Eşsiz doğal yapısı, temiz havası, düzenli mimarisi ve düzenli sokakları, yaşam şartlarının kolay olması ve suç oranının oldukça düşük olması, Avustralya’yı diğer Avrupa ülkeleri arasında en yaşanılabilir ülkeler sıralamasında en başlara taşımaktadır. Avustralya, Öğrenci değişim programları ile yurt dışına gitmek isteyen öğrencilerin hep ilk tercihlerinden biri olmuştur.

 

Avustralya’da dil eğitimi görmenin faydaları nelerdir?

 

Avustralya tanıdığı kolaylıklar sayesinde yurt dışında dil eğitimi almak isteyen yabancı öğrenciler için eşsiz bir fırsat olarak çıkıyor karşımıza. Avustralya’ya öğrenci değişim programları ile gitmeye hak kazandığınız taktirde, dilerseniz kampüs içinde ki dil okullarından, dilerseniz de kampüs dışındaki özel dil okullarından, uzmanlık seviyesinde veya istediğiniz herhangi bir seviyede İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Ülkenin ana dilinin İngilizce olması ve eğitimlerinde ana dili İngilizce olan eğitmenler tarafından verilmesi, Avustralya da dil eğitimi almanın avantajlı yanlarından biridir. Avustralya dil okulları kaliteli ve deneyimli eğitim sistemi ve uzman eğitimcileri ile daha uzun yıllar yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin gözdesi olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.