Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

GRP Gençleşme Tedavisi – mayaestetik.com

Sağlık, Tüm Haberler 13 Haziran, 13:40'de eklendi

Tıp Merkezimizde uygulanan yöntemler ile genç bir bünye ve görünüme sahip olabilirsiniz. İnsan vücudunda zamanın verdiği yorgunluklar yüze ve boyun kısmına yansır. Bu sarkık görünümden hoşlanmayan herkes maya estetik ve sağlık kliniği aracılığıyla grp gençleşme tedavisi alarak genç ve taze bir görünüme kavuşacaktır. Merkezimiz her türlü konuda kaliteli hizmet anlayışı ile görevine başlar. Asıl olanın insan sağlığı olduğunu bilen merkezimizde müşteri memnuniyeti esas alınır. Uzman personeller aracılığıyla gerçekleştirilen tüm işlemler gözlem ve denetlemeler eşliğinde yapılır.

Tüm Yaş Gruplarına Uygun Hizmet

Kliniğimizde lazer ile yüz ve gıdı estetiği uygulamasının yanı sıra fokuslu ultrason ile gençleşme işlemi yapılmaktadır. Deri altındaki yağ tabakasının milimetrik ölçümü yapılarak gerdirmeye müsait olan koşullar sağlandığında yan etkisiz estetik tedavisi uygulanır. Merkezimizde ameliyatsız ve ağrısız gençleştirme formüllerinde üstün teknolojik araçlar kullanılarak, sorunsuz tedaviler uygulanır. Fokuslu ultrason ile yüz ve boyun gerdirme estetiğinde kullanılan formüller daha önce uygulanarak başarılı işlemler elde edilmiş olan formüllerdir. Kliniğimiz her şart ve koşulda sağlıklı işler çıkartan ve deneyimli kadrosu olan bir merkezdir. Merkezimiz İstanbul ili içinde tüm estetik ve cilt bakımları konusunda önemli bir yere sahiptir.

Ultrason İle Yüz Gençleştirme

Merkezimizde gerçekleştirilen gençleştirme işlemlerinde öncelikle deri altı bölgesine ultrason ile bakılır. Ultrason hem cilt altını gevşetecek hemde gerginleştirecektir. Cilt altındaki tabakanın genleşmesi ile cilt gergin ve genç bir görünüme kavuşacaktır. Fokuslu ultrason yöntemleri yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Bu uygulamanın seansı 45 dakika sürer. Genellikle tek uygulama hastada gözle görünür derecede gençleşmeyi sağlayacaktır. Merkezimiz kaliteli uygulama şekilleri ve hijyenik kurallar çerçevesinde nitelikli çalışmalar yapmaktadır. Tüm estetik, zayıflama, yüz gerdirme ve gençleşme formüllerini öğrenmek ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak için kliniğimizi tercih edebilirsiniz.

https://www.mayaestetik.com/hizmetler/genclesme-anti-aging/grp-growth-factor-rich-plasma

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.