Ana SayfaKültür SanatMüzikGrup Yorum konseri dönüşünde...

Grup Yorum konseri dönüşünde Metrobüs şoföründen bıçaklı saldırı

Grup Yorum’un Bakırköy konseri sonrası Avcılar yönüne giden metrobüse binen gençler metrobüs şoförün bıçaklı saldırısına uğradı.

 

Grup Yorum‘un Bakırköy konserinin ardından evlerine gitmek için İETT otobüslerine binen gençler, Avcılar istikametine giden metrobüste şarkı söylemeye devam ettiler. Görgü tanıklarının iddiasına göre metrobüs şoförü konserden dönen yolcuların susması için ilk önce metrobüsle zikzak çizdi, ardından aracı durdurup tartışmaya girdiği bir yolcuya bıçak çekti.

Grup Yorum konseri sonrası Avcılar yönünde metrobüse binen gençler Yorum ezgilerini burada da topluca söylemeye başladı.

Metrobüsün sağa sola doğru yoldan çıkacak şekilde ani hareketler yapan şoför bunu tekrarlayınca kitlenin tepkisiyle karşılaştı. Durakta durduktan sonra şoförün yolculara küfür ettiğini aktaran E.G, “şoför tepkiyle karşılaşınca bıçağına sarıldı” dedi. Yolcular tarafından durdurulan şoför, yine yolcuların sağ duyusu sayesinde kitlenin saldırısından korunduğu belirtildi.

PressHaber’in ulaştığı görüntülerde bıçak olayından sonra Grup Yorum dinleyicilerinin şoföre tepkisi görülüyor. (Pressheber.com)

[youtube id=”yiQndBw4JD0″ align=”center” maxwidth=”800″]

[youtube id=”rdkfuir5a30″ align=”center” maxwidth=”800″]

grup yorum, bakırköy, metrobüs, bıçaklı saldırı, grup yorum konseri,

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ankara'da düğün fotoğrafçısı arayan ve düğün hazırlıkları yapan çiftlere, bu listemizde...

İnsan vücuduna bakış açınızı değiştirecek 12 çalışma

Meltem Işık, insan vücudu üzerine araştırmalar yapan bir sanatçı. Mükemmel bir dehayla...

Doğanın insanlığa karşı galibiyetini kanıtlayan 19 fotoğraf

Medeniyetimizin doğa üzerindeki denetimi çok sağlam ve sarsılmazdır. Fakat yapılardaki en...

Türkiye sinemasında canlandırdıkları karakterlerle filmlerin önüne geçen 10 oyuncu

Bazen bir filmi muhteşem yapan yönetmenden öte oyuncudur.  Sinema tarihinde bunu başarabilen...

Tartışı-Yorum

Bir seçim klasiğine “Ünlemsel Merhabalar”

Tartışı-Yorum / Nihat Duru Seçimi seçim şarkısı ve bolca benzin israfı sanıp iğrenç şarkılarını baslı hoparlörlerle milletin kulaklarına dayayan iyi gün dostu siyasetçilerimize merhaba! ‘Çalıyor ama çalışıyor da’ diyecek kadar zihniyeti...

SARAY-(CIK) (Tolga Yumrukaya)

Tartışı-Yorum / Tolga Yumrukaya KISACA Kentsel dönüşüm, varlıklı sınıfın düşük gelirli insanları kent dışına atma planıdır.Gölcük depreminden sonra gündemimize geldi kentsel dönüşüm konusu. Yıllarca belediyelerin plansız, izinsiz ve kalitesiz yapılaşmaya göz...

İşini hakkıyla yapmak seküler bir namus yeminidir

Barış Ünlü’nün bugün davası vardı, Ankara Adliyesinde, DTCF’nin tam karşısı; çok farklı dönemlerin mimari anlayışını yansıtmakla beraber her ikisi de olabildiğince “çatık kaşlı”. Sosyoloji bölümünün eski dersliği, 433 diye...