12.3 C
İstanbul
Salı, Ekim 26, 2021

Her Türlü Farsça Türkçe Çeviri İhtiyaçlarınızın Çözümü İçin…

Orta Doğu ve Orta Asya’da ticari girişimlerde bulunduğunuzda ya da bürokratik ilişkileri geliştirmek istediğinizde Farsça çeviri hizmetlerine ihtiyaç duyarsınız. Son yıllarda medikal gelişmelerin artması ve yoğun göçlerin yaşanması ise Farsça çeviri sektörünü canlandıran diğer etmenler arasında. Okeanos Tercüme Farsça Türkçe çeviri hizmetlerimizi sunarken ayrı lehçelere göre ve metin türünü göz önünde bulundurarak işlemlerimize başlıyoruz. Çünkü Tacikistan’da sunduğunuz bir eğitim belgesi ile İran’da teslim ettiğiniz bir sözleşmenin aynı olmayacağını biliyoruz. Çeviri hizmetlerimizi sunarken kaliteli ve güvenilir Farsça tercümanlarımız ile çalışıyor, çevirileri zamanında teslim ediyor ve dönüt alarak her gün daha fazla gelişiyoruz.

Farsça Çevirileriniz için Okeanos Tercüme Bürosu Yanınızda…

Tercüme büromuz, Farsça Türkçe çeviri işlemlerinden başlayarak deşifre, yaratıcı tercüme, dublaj çevirisi ve Farsça yerelleştirme gibi daha birçok hizmeti sizlere sunuyor. Deneyimli kadromuz kaynak metinlerinizi teslim aldıktan sonra analizini gerçekleştiriyor ve proje yöneticilerimiz size planlamaları iletiyor. Farsçanın hangi lehçesini baz alırsanız biz de çevirilerimizi ona göre şekillendiriyoruz. İran’da konuşulan Farsça ile Afganistan’da konuşulan Farsça aynı değildir. Bunu gözeterek sizler için bölgesel özellikleri temel almış, yapısal olarak hatasız ve kültür temelli çeviriler oluşturuyoruz. Çevirilerinizde ilettiğiniz biçem kılavuzlarını itinayla kullanarak kusursuz bir çeviri süreci tamamlamayı hedefliyoruz.

Farsça Türkçe Çeviri Yaparken Uyguladığımız Adımlar

Okeanos Tercüme Bürosu, çevirilerinde düzeni sağlamak adına sistematik adımlardan oluşan bir çalışma yöntemi belirlemiştir. Bu yöntemi kullanarak Farsça çevirilerinizi zamanında, güvenle ve verimli bir şekilde teslim ediyoruz.

  • Kaynak metni bizlere yönlendirdiğiniz anda terminoloji ve özel taleplerinizi çeviri dosyasına ekliyoruz.
  • Çeviri türüne göre dosyanızı ilgili Farsça tercümanlarımıza diğer listeler ile birlikte iletiyoruz.
  • Projenizi detaylandırmak üzere proje yöneticilerimize de çevirinin bir örneğini gönderiyoruz.
  • Çeviri planı hazırlandıktan sonra Farsça çevirmen ve editör kadromuz çeviri sürecine başlıyor.
  • Çeviri sürecini bitiren ekibimiz, çeviri metni proje yöneticisine iletiyor.
  • Proje yöneticimiz de çeviri metni müşteriye ulaştırdıktan sonra müşterimizin görüş ve sorularını yanıtlamak üzere 7/24 tercüme destek hattı hizmeti sunuyoruz.

Yeminli Farsça Türkçe Çeviri Hizmetlerimiz

Okeanos Tercüme bürosu, 50’den fazla dilde yeminli tercüme hizmeti vererek pratik tasarlanmış ara yüzü sayesinde çeviri taleplerinizi anında alıyor. Farsça dilinde çevrilmek üzere metinlerinizi web sitemize girerek talep isteme bölümünden iletebilirsiniz. Yeminli Farsça tercümanlarımız, çeviri ve kaşeleme işlemini gerçekleştirdikten sonra kısa süre içinde belgeleri tarafınıza gönderiyoruz. Farsça birçok ülkenin ortak dili olduğu için ticari potansiyelinizi artırmak ve uluslararası platformlarda yer almak adına profesyonel bir çeviri bürosu ile çalışmalısınız. Okeanos Tercüme Bürosu olarak sunduğumuz Farsça Türkçe çeviri fırsatlarından yararlanmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz…

Son Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlantıda Kal

10,177BeğenenlerBeğen
1,075TakipçilerTakip Et
276AboneAbone Ol

Popüler Listeler