Ana SayfaHaberlerSağlıkMide Balonu Fiyatları

Mide Balonu Fiyatları

Kozmetik cerrahi alanda mide balonu uygulamasına gelen talep ve ilgi son zamanlarda oldukça fazla artış göstermiştir. Mide balonu uygulaması yapmakta olan Dr. Çetin Altunal vermiş olduğu profesyonel hizmet kapsamında hastalara uygun balon türü seçimi yaparak fiyat belirlemesi yapmaktadır.

İşlem maliyeti uygulanacak balon türüne göre, işlem süresine, balon uygulamasının yapılacağı merkezin konumuna, cerrahın başarısına, hasta bakım hizmetlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda özellikle hasta bakım hizmetleri ekstra maliyetler gerektirmekte olup uygulanacak işlemin fiyatında artışa da neden olmaktadır. 

Son yıllarda en çok tercih edilen balon türü ise yutulan mide balonu olarak karşımıza çıkmaktadır. yutulabilir mide balonu fiyatları 2022 yılı itibariyle son gelen zamların ardından yükseliş göstermiş olsa da yutulan mide balonu fiyatları hakkında en detaylı bilgilere Dr. Çetin Altunal ile görüşme sağladıktan sonra ve doktorun uyguladığı muayeneden sonra ulaşmanız mümkündür.

Yutulabilir Miydi Balonu Yorumları

Yutulabilir mide balonu yorumları üzerinden özellikle mide balonu uygulaması alanında en çok tercih edilen ve alınan hizmetlerden memnun olunan Dr. Çetin Altunal bu işlem kapsamında ve sağlamış olduğu diğer sağlık hizmetleri kapsamında oldukça başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Özellikle bu yorumlar içerisinde kişilerin kısa sürede obezite tedavisini tamamladıklarını ve uygulama yapılan balon ile herhangi bir problem yaşamadıkları yer almaktadır. Çetin Altunal’dan mide balonu hizmeti alan kişiler aldıkları hizmetten memnun olarak ayrılmışlardır.

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Popüler haberler

Cristiano Ronaldo ünsüz olsaydı

Cristiano Ronaldo gibi bir yıldız olup da sokakta dolaşmak, sevenlerinin ilgisi...

Çare sosyalizm diyen en zengin yoldaşımız Bill Gates’e Twitter’dan yorumlar

Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in çare sosyalizm açıklamasından sonra, Twitter'dan da birçok...

Tarihin önemli anlarına tanıklık eden 15 fotoğraf

Tarihin önemli anlarına tanıklık etmemizi sağlayan fotoğraflar bazen tarih kitaplarında geçen...

6 meyvenin ‘insan eli’ değmeden önceki ‘yabani’ hali

İnsanlık doğaya karşı verdiği "savaşta" görece üstünlük elde ettiğinden beri doğanın...

Tartışı-Yorum

Türkiye’de katliamlar hangi kültürden besleniyor?

Bugün Kürt illerinde yaşanan katliamlar hangi kültürel gelenekten besleniyor ve yaşananlara sessiz kalan vicdansızlık referanslarını nereden alıyor? Sendika.org yazarı Önder Özdemir, tarihten verdiği birkaç örnekle yaşadığımız güne kadarki katliamlar...

Press Haber üretimlerinize yer veriyor

Üniversiteden yeni mezun olduğumuzda ve iş için kapıları çalmaya başladığımızda önümüze çıkan en büyük sorun ‘deneyim’ oldu. Her medya şirketi deneyimimiz olup olmadığını sordu ve varsa daha önceki çalışmalara...

Murat Sevinç’ten Yılmaz Özdil’in “şarjör” benzetmesine dair bir yazı

Murat Sevinç'ten Yılmaz Özdil'in "kalaşnikof'a sürülen şarjör" benzetmesine göndermeli bir yazı kaleme aldı: "Kürtler mevzubahis olduğunda, gerisi teferruat ve utanç…"Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'in HDP'ye verilecek oyları "kalaşnikof'a sürülen şarjör"e...