Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Queens Park Resort

Seyahat 21 Ağustos, 19:46'de eklendi

Queens Park Resort, Queen Park otellerinden sadece bir tanesi. Bir yıl boyunca fazlası ile yoğun bir dönem geçirdiniz, çalıştınız ve yoruldunuz. Tatile mi ihtiyacınız var? O halde doğru adrestesiniz. Antalya, Tekirova bölgesinde hizmet veren otele, ister aileniz ile ister arkadaşlarınız ile isterseniz tek başınıza keyifli bir tatil için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Queens Park Resort otellerin konseptleri, ultra her şey dâhildir. Misafirleri karşıladıkları andan, uğurladıkları ana kadar otelde konakladıkları süre boyunca her türlü imkândan faydalanmalarını mümkündür.

ODA ÇEŞİTLERİ

Odalar, standart ve aile odası olmak üzere ana kategoride ikiye ayrılmaktadır. Odalar kendi içlerinde ise deniz manzaralı ve kara manzaralı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Deniz ve kara manzaralı odaların arasında cüzi bir miktarda fiyat farklılığı bulunmaktadır.

Deniz manzaralı odaları tercih eden misafirler için odanın camı ve balkonunun eşsiz deniz manzarası ile bir arada olduğunu söyleyebiliriz. Fakat benim için deniz ya da kara manzarası fark etmez, daha ekonomik bir tatil olmasını istiyorum fikrinde olan müşteriler için de kara manzaralı odaları tavsiye ediyoruz. Odalar arasında konfor açısından herhangi bir farklılık bulunmamaktadır. Odaların tamamında aynı özen gösterilmiş ve aynı düzende hazırlanmıştır.

OTEL ÖZELLİKLERİ

Queens Park Resortun, sizlere sunduğu hizmetler hakkında aşağıda gerekli bilgilendirmeleri yaptık. Online rezervasyon işlemleri ve bilgi almak için site üzerinde bulunan iletişim numaraları üzerinden oteli arayarak, işlem yapabilirsiniz.

  • Denize sıfır olması en önemli özellikleri arasında yer almaktadır.
  • Bir Aqua Park oteli olduğu için kendi bünyesinde bulunan Aqua Park sayesinde misafirlerin daha keyifli vakit geçirmesine yardımcı oluyorlar.
  • Deniz özellikleri, Antalya bölgesi olması sebebi ile kum ve çakıldan oluşmaktadır.
  • Plajın güvenilir olduğunu kanıtlayan Mavi Bayrağa sahipler. Unutmayın ki bir otelin Mavi Bayrak alabilmesi için 27 kriteri yerine getiriyor olması şarttır.
  • Kültür ve Turizm Bakanlığının başlattığı “Çevreye duyarlı konaklama tesisleri” projesi adı altında verilen yeşil yıldıza da sahipler.
  • Tesisin içerisinde 531 adet oda bulunmaktadır.
  • Tekirova bölgesinde bulunan tesis, konum bakımından Kemer’e 17 km, Antalya Havalimanına 70 km, Antalya şehir merkezine ise 60 km uzaklıktadır.
  • Tesisin 140 metre uzunluğunda bir plajı bulunmaktadır. Plajda ve havuzda şemsiye ve şezlong için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.
  • Sabah, öğle ve akşam saatlerinde tüm yemekler açık büfe ve ücretsizdir. Bunun yanı sıra tesis tarafından belirlenen markalar dâhilinde alkollü içecek servisi 02.00’ye kadar ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: