Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Nejat İşler: ”Hep sokakta yaşayayım diye düşünürüm”

Kültür Sanat, Sinema, Tüm Haberler 11 Ocak, 15:54'de eklendi

Erdal Beşikçioğlu‘nun kurduğu Ankara’daki Tatbikat Sahnesi’nde düzenlenen söyleşiye katılan ünlü oyuncu Nejat İşler kendisine yöneltilen ilgi çekici soruları yanıtladı.

 

Nejat İşler, Erdal Beşikçioğlu’nun kurduğu Ankara‘daki Tatbikat Sahnesi‘nde düzenlenen bir söyleşide kendisiyle ilgili ilginç detaylara yer verdi. Hayatıyla ilgili olarak hiçbir zaman mülk edinme derdinin olmadığını belirten İşler, evsiz hayatını merak ettiğini her zaman sokakta yaşayayım diye düşündüğünü belirtti. İşler Erdoğan’ı oynarmısınız sorusuna ise hükümet tarafından yaptırılan bir iş değilse tabiki oynarım dedi.
Ünlü oyuncu Nejat İşler kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi;

Oyuncu, “Bir filmde Recep Tayyip Erdoğan’ı oynar mıydınız?” sorusuna ise ses getirecek bir yanıt verdi: “Tabii ki oynarım. Hükümet tarafından yaptırılan bir iş değilse ve hikâye iyi yazılmışsa neden oynamayım? Benim işim bu. Ayrıca Türkiye’de bu konudaki tek cast da benim.”nejat işler, erdal beşikçioğlu, nejat işler kimdir, erdal beşikçioğlu kimdir, nejat işler soruları yanıtladı, nejat işler erdoğan, nejat işler recep tayyip erdoğan, nejat işler erdoğanı oynar mısınız, nejat işler söyleşi, nejat işler erdoğan yorumu, nejat işler açıklaması, nejat işler erdoğanı oynarım dedi, nejat işler erdoğan için ne dedi, nejat işler erdoğan ilişikisi, sinema haberleri, haberler,

”Hep sokakta yaşayayım diye düşünürüm”

Nejat İşler, söyleşi sırasında hayatıyla ilgili dikkat çekici açıklamalar da yaptı: “Bende hep evsizlik özlemi vardı. Yolda giderken hep kuytu köşelere bakarım, sokakta yaşayayım diye düşünürüm. Hâlâ da böyle düşünüyorum. Hiçbir şey ve hiç kimseyle, sevgilim ve ailem de dahil, mülkiyet edinme ilişkisine girmedim. Mülkiyet hoşuma giden bir şey değil. Bodrum’da bir tane evim var, başka da bir şeyim yok. Bundan sonra da olmayacak.”

Nejat İşler, bir yazısının Teoman tarafından şarkı haline getirileceğini açıkladı: “Tuncel Kurtiz’le ilgili bir yazı yazmıştım. Teoman’ın o yazıyı şarkı haline getirmek istediğini söyledi. Yeni çıkaracağı albümde bu şarkıya yer verecek.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.