Ana SayfaHaberlerSağlıkYüksek Mineral ve Vitamin...

Yüksek Mineral ve Vitamin İçerikli Ürünler

Kilo fazlası olan kişiler kilo vermeye karar verdiklerinde bir yandan diyetlerine başlarken bir yandan da düzenli olarak sporlarını yapıyorlar. Bu dönemde kişiler tüm ürünleri tüketme şansı bulamazlarken bazı vitamin ve minerallerden de geride kalıyorlar. Bu sebeple de kişilerin bu dönem içerisinde çeşitli ürünler alarak bu eksikliklerini kapatmaları gerekiyor. Genel olarak kişiler spor yapmadan diyetlerine başladıklarında sebze ağırlıklı beslendikleri için vitamin yönünden zorluk yaşamıyorlar. Ancak bir yandan da spor yapıldığında kişilerin protein ağırlıklı diyetler yapması gerekiyor. Bu sebeple de sürekli olarak hayvansal gıdalar ile beslenen kişiler bu sebeple mineralleri ve vitaminleri her zaman vücutlarına alamıyorlar.

Vitamin ve mineral içerikli ürünler arasından kararlarını vermeyi düşünen kişiler içeriği en zengin olan ve buna ek olarak son derece ekonomik olan ürünleri tercih ediyorlar. New Life firması tarafından üretilen Ginvit isimli ürün bu aşamada en doğru seçeneklerden birisi oluyor. İçeriğinde onlarca farklı madde bulunurken kullanıcılar bu şekilde rahatlıkla ihtiyaçlarını karşılıyor. Ürünün içeriğinde yer alan vitaminler incelendiğinde A vitamini, B vitamin sınıfının tamamı, C vitamini, D vitamini ve E vitamini yer alıyor. Bu vitaminlerin tamamı kişilerin gün içerisinde ihtiyaç duydukları vitaminler olurken bu ürün ile birlikte günlük ihtiyacın büyük bir çoğunluğu karşılanmış oluyor. Genel olarak yedikleri ürünlerin içerisinde de düşük de olsa belirli oranlarda vitamin olduğundan günlük ihtiyaç tamamen karşılanmış oluyor.

İçeriğinde yer alan mineraller incelendiğinde insan sağlığı için gerekli olan tüm minerallerin ürünün içerisinde yer aldığı görülüyor. Kemik gelişimi için çok büyük öneme sahip olan Fosfor ve Kalsiyum mineralleri ürün içerisinde bulunurken bunlara ek olarak Bakır, Krom ve Demir gibi güçlü mineraller de bulunuyor. Buna ek olarak kişilerde yorgunluk hissinin ortadan kalkmasını sağlayan çok sayıda mineral ürünün içerisine katılırken kişilerin diyet yaptıkları dönemde de zinde kalması sağlanıyor. Ayrıca kişilerin kısa sürede çok olumlu sonuçlar alması için sporlarının yanında uyku düzenlerine de dikkat etmeleri gerekiyor. Bu durumda kişiler rahatlıkla ürünün içeriğinde yer alan Magnezyum ile uykularını düzenleyebiliyorlar.

Ürünün ambalajı içerisinde 30 adet tablet yer alıyor. Bu tabletleri günde 1 defa kullanacak olan kişiler 1 ay boyunca ürünü kullanıyorlar. Kişilerin mevcut kiloları ya da yaptıkları spor miktarı kullanımın dozunu etkilemiyor. Genel olarak kişiler sporlarını ne seviyede yaparlarsa yapsınlar ihtiyaç duydukları vitamin ve mineral değerlerinde değişme çok fazla olmuyor. Bu da kişilerin 1 tableti her zaman aynı doz olarak belirlemesi anlamına geliyor. Düzenli olarak ürünü kullanacak olan kişiler 1 ayda tükenecek olan bu ürünü isterlerse bir paket, isterlerse daha fazla süre kullanabilmek için birkaç paket olarak fitbul.com sitesi üzerinden satın alabiliyor.

Bu vitamin ve mineral deposu olan ürünü satın alacak olan kişiler yalnızca 43 TL ödeyerek ürüne sahip olabiliyorlar. Bu fiyat düşünüldüğünde kişiler her bir tablet için yaklaşık 1,5 TL ödemiş oluyorlar. Böylesine önemli bir ürün için belirlenen bu fiyat da kişilerin çok rahat bir biçimde bu ürünü tüketmesini sağlıyor. Bu fiyatın düşük olmasına ek olarak havale ile ödemelerde kişiler %5 ek indirim elde ediyorlar. Nakit ödeme olarak da gösterilebilen bu ödeme şekli birçok kullanıcı için ilk seçenek oluyor. Genel olarak kişiler bu sebeple ödemelerini rahatlıkla yapıp ekstra indirimi de kazanıyorlar. Bunun yanında sunulan hediyeler arasından seçimler yapılarak kişilerin yapacakları ödemeler tamamlanmış oluyor.

10,053BeğenenlerBeğen
244TakipçilerTakip Et
1,038TakipçilerTakip Et

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

4 partinin listesiyle Türkiye siyasetinde kadın erkek eşitliği

Milletvekili aday listeleri açıklanırken, kadın adaylarının siyasette katılımı da belli oldu. Cumhuriyet tarihinden beri siyasette karışılığı olmayan ve siyasetin dışına itilen kadın, bu seçimde de eşit bir şekilde temsil imkanı bulmasa da sayı her seçimde bir adım daha öne gidiyor.

Dünya liderlerinin maaşları

CNNMoney sitesi, dünyanın önde gelen liderlerinin maaşlarını açıkladı. Dünya liderlerinin aldıkları...

Koalisyon hükümetlerle yönetilen 14 ülke

Türkiye siyaseti 7 Haziran seçimleriyle birlikte yeni bir sürece girdi ve...

Ankara tarım müzesinden tarım tarihimize ışık tutan 20 antika

Tarih kokan Türkiye'nin ilk ve en kapsamlı tarım müzesi olan Ankara...

Tartışı-Yorum

Oruç nedir?

Oruç, insanın bedenini kontrol etmek, disiplin ve denetim altına almak, ruhsal yapısını güçlendirmek için yaptığı bir ibadettir. Oruç ibadeti belirli zamanlarda yeme, içme, cinsellikve eğlenmekten mahrum bırakma gibi; istekleri/duyguları  terk ederek, zihinsel/ruhsal yapıya...

Antonio Gramsci’nin 1916’da yazdığı “Ermeni sorunu üzerine” adlı makalesi

Tartışı-Yorum / Antonio Gramsci Bu yazı Antonio Gramsci’nin gençlik yıllarında yazdığı ve 11 Mart 1916’da Il Grido del Popolo’da (Halkın Çığlığı) yayımlanmış "Ermeni sorunu üzerine" makalesinin tam metninidir.Hep aynı hikâye....

Marksist ve sosyalist bir siyasetçi olarak Yaşar Kemal

Yaşar Kemal, 28 Şubat 2015’te direne direne ölümünün ardından değişik yönleriyle tanıtıldı. Romancılığı, hikâyeciliği, şairliği, gazeteciliği, doğaya olan tutkunluğu, insana olan aşkı, neşeli kişiliği onu tanıyanlar tarafından anlatıldı. Ancak...